Urfa’da Çocuk Hırsız serbest kalır kalmaz telefon dükkanını...

Urfa'da Çocuk Hırsız serbest kalır kalmaz telefon dükkanını soydu

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bazı okullar ile bir remi kurumu soyduktan sonra olay yerinde bıraktığı ayakkabı izinden yakalanan çocuk hırsız, serbest kalır kalmaz bir telefon dükkanını soydu.

28 Aralık 2017 - 10:38 - Güncelleme: 28 Aralık 2017 - 21:10

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bazı okullar ile bir remi kurumu soyduktan sonra olay yerinde bıraktığı ayakkabı izinden yakalanan çocuk hırsız, serbest kalır kalmaz bir telefon dükkanını soydu. Güvenlik kameralarına da yakalanan çocuk hırsız, sorgusunun ardından adli makamlara sevk edildi

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde Mahmut A. isimli çocuk, 3 okul ile bir aile sağlığı merkezinden hırsızlık yaptı. Polis ekipleri, güvenlik kamerasına da yansıyan hırsızlık olaylarını gerçekleştiren çocuğu olay yerinde bıraktığı ayakkabı izinden yakalamayı başardı. Çocuk hırsız, emniyetteki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi.

Savcılıktaki sorgusunun ardından serbest bırakılan çocuk, aradan bir hafta geçmeden bu defa bir telefon dükkanını soydu. Dükkandaki telefon kılıfları ile kırılmaz ekran camlarını çalan şahıs, polis tarafından yeniden gözaltına alındı.

Çok sayıda suça karışmış

Mahmat A. hakkında Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgusu da yapan ekipler, şahsın Kasım ve Aralık ayında 3 okul, 1 aile sağlığı merkezinde hırsızlık, kasten adam yaralama olaylarına karıştığını ve aile içi şiddet olayının zanlısı olduğunu tespit etti.

Viranşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Mahmut A., Çocuk Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi. Mahmut A, sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sinem
  11 ay önce
  Yakalansa ne olacak serbet birakilmis yine hırsızlık yapmış. Atin içeri 5 yıl ver bakım yapyomu bidaha.
 • Mahmut Ümit Göktepeli
  11 ay önce
  İyi yapmış helal olsun mesleğine sadık!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı