Urfa’da İki Yargı mensubunun yeri değişti

Urfa'da İki Yargı mensubunun yeri değişti

HSK idari yargı kararnamesi ile 154 idari yargı mensubunun görev yerini değiştirdi. Şanlıurfa’da 2 İdari mensubun yeri değişirken, Balıkesir ve Samsun’dan Şanlıurfa’ya atama oldu.

13 Temmuz 2017 - 23:44 - Güncelleme: 15 Temmuz 2017 - 18:06

HSK idari yargı kararnamesi ile 154 idari yargı mensubunun görev yerini değiştirdi. Şanlıurfa’da 2 İdari mensubun Yeri değişirken, Balıkesir ve Samsun’daki yargı mensubları Şanlıurfa’d a görevlendirildi.

HSK'dan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi; "2017 yılı yaz kararnamesine ilişkin çalışmalar, 13 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır. Meslektaşlarımızın görev yerlerinden ayrılmalarına ilişkin tebligatlar 14 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar gönderilecektir. Kararnameye ilişkin yeniden inceleme talebi olanların, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla, tebligat yapılmasını beklemeksizin taleplerini en geç 17 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından “Atanma Talep Formu” nun açıklama kısmını doldurmak suretiyle yapmaları gerekmektedir. Ayrıca fiziki olarak dilekçe göndermelerine gerek bulunmamaktadır. Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımızın ailelerine, yargı teşkilatına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz."Denildi

Serkan SUNGUR Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Başkanı- Ankara Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine atandı.

Ersin ERYILMAZ Balıkesir Vergi Mahkeme Üyesi-Şanlıurfa Vergi Mahkeme Başkanlığına atandı

Yasin KARAKAŞ Şanlıurfa İdare Mahkeme Üyesi-Ankara İdare Mahkeme Üyeliğine atandı

Fatih ÖZTÜRK Samsun Vergi Mahkeme Üyesi-Şanlıurfa İdare Mahkeme Üyeliğine atandı (Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tek Dertleri CHP Başkanlığı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tek Dertleri CHP Başkanlığı
Şanlıurfaspor’da Görev Dağılımı Belli Oldu
Şanlıurfaspor’da Görev Dağılımı Belli Oldu