Urfa’daki Kuyumcularda Tek Fiyat Uygulanmalı

Urfa'daki Kuyumcularda Tek Fiyat Uygulanmalı

Şanlıurfa Kuyumcu esnaflarından Cemal YÜNCÜ, kuyumcular olarak sorunlarımızın başında fiyat diyalogu geliyor.Fiyatın standart olması bütün esnaf birliğimiz tarafından iyidir.Dedi

26 Mart 2018 - 20:14

Şanlıurfa Kuyumcu esnaflarından Cemal YÜNCÜ Şanlıurfa 63 Haber’e yaptığı açıklamada; Şanlıurfa kuyumcu esnafı olarak bizim de belli başlı sorunlarımız var bunların başında fiyat diyalogu gelir, fiyat standartları gelir fiyatın standart olması bütün esnaf birliğimiz tarafından iyidir, tutarlıdır gerek müşteri açısından gerek esnaf birliği açısından tek fiyat uygulanması herkesi memnun eder.

Şanlıurfa Kuyumcu esnaflarından Cemal YÜNCÜ, Müşteriye de faydası vardır, kimse pahalı vermez tek fiyatta kalır, tek fiyat uygulaması esnafımızın ve halkımızın faydasınadır. Bizim kendi içimiz de ayar sorunumuz vardır, ayarla milyemin Bir olması gerek atölyelerimizden gerek dışarıdan gelen çantacı diye tabir ettiğimiz toptancılardan esnaf başkanımız numune alır bunu analize gönderir, ayar evine gönderir. Ayar evimiz vardır burada analiz sonucu çıkar örneğin 22 ayar 916 olması gerekir, bunun aşağısına inmemesi gerekir.  14 ayar 585 milyem olması gerekir ve altına inmemesi gerekir, bu şekilde halkımıza yönelik, halkımızın menfaatine olan bir ayar çalışmamız vardır, başkanımız sağ olsun bu konuda da çalışma içerisinde olduğunu görüyoruz. Esnaf başkanlığının gerek vitrinlerden, gerek çantacı diye tabir ettiğimiz toptancılardan gerekse atölyelerden veya vitrinde çalışılmış bir numunenin veya da çanta da çalışılmış bir numunenin analiz sonucuyla ayar kontrolünü sağlaması gerekir bu da zaten zaman içerisin de uygulanıyor. Dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raftingde korku dolu anlar
Raftingde korku dolu anlar
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı