Urfa’ya Dün Müdür Olarak Atanmıştı, Bugün Görevden Aldılar

Urfa'ya Dün Müdür Olarak Atanmıştı, Bugün Görevden Aldılar

Ulusal ve Yerel Medya'da Haberleri Çıkan Şanlıurfa’ya sağlık müdürü olarak atanan hemşerimiz M.Metin Demir 24 saat geçmeden tekrardan görevden Alındı.

22 Kasım 2017 - 12:59 - Güncelleme: 22 Kasım 2017 - 13:15

Ulusal ve Yerel Medya'da Haberleri Çıkan l Sağlık Müdürü Erdoğan Duran’ın yerine Şanlıurfa’ya sağlık müdürü olarak atanan  Doktor Mehmet Metin Demir 24 saat geçmeden tekrardan görevden Alındı.

Şanlıurfa’ya Şanlıurfalı memleket evladı bir bürokrat atanması halk içinde sevinçle karşılanmıştı. Şanlıurfa’da il sağlık müdür yardımcılığı, hastane başhekimliği, başhekim yardımcılığı ve en son Burdur’da başarılı bir şekilde il müdürlüğü yapan M.Metin DEMİR in Dün Şanlıurfa’ya Sağlık Müdürü Olarak Atanmıştı.

Şanlıurfa’da Şu an imza yetkisi olan hiç kimse kalmadı il sağlık müdürünün atanmaması nedeniyle Hastaneler durma noktasına geldi.

Hastanelerde malzeme yokluğundan Ameliyatlar ertelendi, Yoğun bakımlara hasta yakınlarına dışarıdan malzeme aldırılıyor

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • taşeron
  11 ay önce
  sevgili urfa halkı 1..metin bey urfalı degil mardinli 2.ci olarak imza yetkisi şuan için var 3.cü ise hastanelerde her şey yolunda bilginize
 • Hasan demir
  11 ay önce
  Sayın dr.mehmet metin demir urfaya urfalilara nice hizmetlerde bulunmuş çeşitli birimlerde hizmet etmiş gecesini gündüzüne katmis bir şahsiyettir görevine iadesini çok değerli buyuklerimizden sayin cumhurbaşkanımizdan sayin başbakanımızdan sağlık bakanımızdan rica ediyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Aşiret Lideri 24’üncü Çocuğunu Evlendirdi
Urfa'da Aşiret Lideri 24’üncü Çocuğunu Evlendirdi
Urfa'daki Kazada Büyük Faciadan Dönüldü
Urfa'daki Kazada Büyük Faciadan Dönüldü