Urfalı Aile Talihsiz Kazada Can Verdi, 4 Ölü

Urfalı Aile Talihsiz Kazada Can Verdi, 4 Ölü

Şanlıurfalı Ülgen Ailesinden Nahit Ülgen, Ayşegül Ülgen, Hilal Ülgen Ankara-İstanbul Otoban Yolu Çamlıdere İlçesi Çankurtaran mevkiinde talihsiz bir şekilde hayatlarını kaybetti

18 Kasım 2017 - 22:37 - Güncelleme: 18 Kasım 2017 - 22:56

Şanlıurfalı Ülgen Ailesinden Nahit Ülgen, Ayşegül Ülgen, Hilal Ülgen Ankara-İstanbul Otoban Yolu Çamlıdere İlçesi Çankurtaran mevkiinde talihsiz bir şekilde hayatlarını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Ankara-İstanbul Otoban Yolu Çamlıdere İlçesi Çankurtaran mevkiinde sürücüsü belirlenemeyen bir tır seyir halinde alev aldı. Yangın söndürme çalışmaları sırasında yol trafiğe kapatıldı. Yolun trafiğe kapanması ile bekleyen Şanlıurfalı Nahit Ülgen'in kullandığı otomobile başka bir tır çarparak sürükledi.

İki tırın arasında kalan otomobilde bulunan sürücü Şanlıurfalı Nahit Ülgen, eşi Ayşegül Ülgen ve kızı Hilal Ülgen'in yanısıra tırın kimliği belirlenemeyen sürücüsü hayatını kaybetti. Kazada hayatını kaybedenler Kızılcahamam Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Nahit Ülgen(56), Ayşegül Ülgen (47), Hilal Ülgen (21)

Şanlıurfa DSİ'den emekli merhum Fethi Ülgen'in oğlu, Nihat Ülgen,Rıfat Ülgen,Nevzat Ülgen ve Murat Ülgen'in kardeşleri,Öz Diyarbakır otogar firma müdürü Nahit Ülgen (56) ile Bayındırlık'tan emekli Mehmet Burhan Özbay'ın kızı,DSİ'den emekli merhum Fethi Ülgen'in gelini, Eyüp Sabri Özbay'ın ablası,merhum Abdurrahman Özbay'ın yeğeni merhum Mehmet Canbaz'ın yeğeni,Nihat,Rıfat,Nevzat ve Murat Ülgen'in yengeleri,Müslüm ve Halil Özbay ın amcası kızı Nejdet Okay ve Müslüm Yıldırım'ın baldızı,Nahit Ülgen'in eşi Ayşegül Ülgen ve kızları Hilal Ülgen Hakkın Rahmetine kavuştu.

Ülgen Ailesinin Cenazeleri 19 Kasım Pazar günü öğle namazına müteakip Yeni Asri mezarlık camisinden alınarak Yeni Asri mezarlıkta defin edilecektir.

Ülgen Ailesi Taziyeleri Yekbun Gerger Taziye evinde (erkekler ve bayanlar) Kabul Edecek. (Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Naime-Mesut Sakoğlu
  11 ay önce
  Hak rahmet eylesin ,çok müteessir oldum geride kalanlara sabrı cemil niyaz ederim,Cennette öncülerimiz olsunlar inşallah ,Ruhları içün El Fatiha meas Salavat ,
 • Ahmet ATÇI
  11 ay önce
  Allah cc. rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Geriye kalanların başı sağolsun. Nahit Şanlıurfa Lisesinden sınıf arkadaşımdı. Gerçekten çok ama çok üzüldüm.
 • fatih demir
  11 ay önce
  allah rahmet etsin mekani cennet olsun inşallah sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum.
 • Mhekimoglu
  11 ay önce
  ALLAH RAHMET eylesin ailesinin başı sağolsun
 • Mehmet Ocakoğlu
  11 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun çok elim bir kaza
 • Cemil Özel
  11 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekânları cennet olsun Aileye sabırlar diliyoruz
 • Mehmet Atan
  11 ay önce
  Allah rahmet eylesin. Kalanlara da sabır versin inşallah
 • Vedat Elçi
  11 ay önce
  Allah rahmet eylesin ya üniversite döneminde az sohbetimiz olmadı abimiz ile peygambere komşu olur inşallah. Mekanı cennet olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu