Urfalı Çiftçilere Traktörlerdeki yenikler Tanıtıldı

Urfalı Çiftçilere Traktörlerdeki yenikler Tanıtıldı

Viranşehir ve Siverek’te düzenlenen Tarla Tatbikatları’na Şanlıurfa ve çevre illerden yoğun bir katılım sağlandı.

08 Temmuz 2017 - 18:19

Profesyonel çiftçilerin öncelikli tercihi Case IH’in Şanlıurfa bayisi Güneydoğu Traktör, bölge çiftçilerini tarımda yaşanan yenilikleri paylaşmak üzere düzenlediği saha etkinliklerinde ağırladı. Viranşehir ve Siverek’te düzenlenen Tarla Tatbikatları’na Şanlıurfa ve çevre illerden yoğun bir katılım sağlandı.

Case IH Tarla Tatbikatları’na gösterilen yoğun ilginin, ürünü bire bir deneyimletme yaklaşımının doğruluğunu gösterdiğine dikkat çeken Güneydoğu Traktör’ün sahibi Şıhmüslüm Korkmaz, şunları söyledi:

“Tarla Tatbikatlarımıza katılan çiftçilerimizi Case IH’in Puma, Maxxum, Farmall, Farmall C, JXB, JX ve JXC serisi” traktörleriyle Viranşehir’de 15, Siverek’te ise 50 dönümlük alanlarda bir araya getirdik. Çiftçilerimiz kendi çalışma alanları olan tarlada kendilerine sunduğumuz traktörlerin güç, performans ve yeteneklerini bire bir deneyimlemekten büyük keyif alıyorlar. Deneme sürüşleri sırasında gerek değişen ihtiyaçları konusunda bize bilgi veriyor, gerekse de bilgi almak istedikleri konuları bizlere danışıyorlar. Gösterilen yoğun ilginin etkinliklerin aslında çiftçimizle bir araya gelebileceğimiz en yararlı platform olduğunun kanıtı diye düşünüyoruz. Tarla Tatbikatımıza katılım gösteren tüm çiftçilerimize teşekkür ediyor, en kısa zamanda kendilerini yeni saha etkinliklerinde ağırlamayı diliyoruz.”Denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK aday Ahmet Akay'dan Hacı Abud Acar'a Ziyaret
AK aday Ahmet Akay'dan Hacı Abud Acar'a Ziyaret
Karahan Uslu ve Demir'den Toru'ya Ziyaret
Karahan Uslu ve Demir'den Toru'ya Ziyaret