Urfalı Ciğerciler İftarını İstanbul’la Beraber...

Urfalı Ciğerciler İftarını İstanbul'la Beraber Açıyor-Videolu Haber

Şanlıurfa’nın Akarbaşı semtinde 17 yıldır ciğercilik yapan Ali Çoban ; müşterilere hizmet etmeleri nedeni ile 1 saat sonra yemeklerini yeme fırsatı buluyor.

24 Haziran 2017 - 18:00 - Güncelleme: 24 Haziran 2017 - 18:03

Şanlıurfa’nın Akarbaşı semtinde 17 yıldır ciğercilik yapan Ali Çoban ; Ramazanın ilk günleri yoğun olmaz da son 15 günü yoğun olur. Gelen var kimisi iftar vaktinde gelip ciğer ile orucunu açıyor.

Biz onları doyurduktan sonra kendimiz kendi aramızda yemeğimizi yiyoruz ciğer oluyor, tavuk şiş oluyor, yürek oluyor bizde yemeğimizi onlardan sonra açıyoruz yani iftarımızı onlardan sonra açıyoruz önce müşteriyi doyurmak sonra kendimizi doyurmak, suyumuzu içiyoruz yemeğimizi daha sonra içiyoruz bazen İstanbul’la beraber oruç açtığımız oluyor, iftarımızı İstanbul’la beraber açıyoruz. ilk günler ailemiz ile beraber açtığımız oluyor, ilk günler pek yoğun olmadığı için ailemizle beraber açtığımız oluyor, ramazan boyunca ailemizle açtığımız da oluyor tabiî ki işimizi sevdiğimiz için ve vatandaşın mağdur olmaması için biz buradayız. Hem balıklı göl’e yakın olduğumuz için hem vatandaşın mağdur olmaması için buradayız, sahura kadar buradayız.dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te 23 Nisan Kutlandı
Siverek'te 23 Nisan Kutlandı
Ekinci'den 23 Nisan Mesajı
Ekinci'den 23 Nisan Mesajı