Urfalı Doktor İntihar Etti

Urfalı Doktor İntihar Etti

FETÖ Soruşturmasında tutuklanan Şanlıurfa Harranlı Doktor İbrahim Halil Özyavuz Silivri cezaevine intihar ederek hayatını kaybetti.

04 Haziran 2018 - 01:50 - Güncelleme: 04 Haziran 2018 - 01:58

Şanlıurfa Harranlı Doktor İbrahim Halil Özyavuz İntihar Etti. Özyavuz’un Yaklaşık 1 ay önce fetö soruşturması çerçevesinde tutuklanıp Silivri cezaevine konulan Doktor Özyavuz İntihat etti.İntihar sonrası Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakımına kaldırılan İbrahim Halil Özyavuz hayatını kaybetti. 

İntihar Eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire başkanı Hüseyin Aslıhan’ın damadı Doktor İbrahim Halil Özyavuz, Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde doğmuş. 7 kardeşli bir ailenin en büyüğü olarak Yazın ailesine pamuk tarlasında yardım ettiğini. Ama çalışmış ve girdiği üniversite sınavında üstün bir başarı sergileyerek, Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazanmış. O dönem Sabah gazetesi bu başarısını haber yapmıştı. Özyavuz, Ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesini birincilik ile bitirmiş. Girdiği Eylül 2013 uzmanlık sınavında Türkiye 3.sü olmuştu.

YORUMLAR

  • 3 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çoban Köpekleri Tarım Fuarının İlgi Odağı Oldu
Çoban Köpekleri Tarım Fuarının İlgi Odağı Oldu
Siverek-Şanlıurfa Yolunda Kaza 4 Yaralı
Siverek-Şanlıurfa Yolunda Kaza 4 Yaralı