Urfalı Gazeteciler Faruk Çelik’i Ziyaret Etti

Urfalı Gazeteciler Faruk Çelik'i Ziyaret Etti

Şanlıurfalı gazeteciler Bursa’nın tarihi ve turistik yerlerine gezip, Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik'i Ziyaret Ettiler.

28 Aralık 2017 - 09:06 - Güncelleme: 28 Aralık 2017 - 20:50

Bursa’ya BYEGM Şanlıurfa İl Müdürü Erdoğan Güven Başkanlığında düzenlenen geziye;  Şanlıurfa 63 Haber ve Şanlıurfa Gazetesinden Muhammet Fatih Güler, Şanlıurfa Olay Gazetesinden Celal Çiftçi ve Dilek Çiftçi,  Urfa Çağdaş Gazetesinden Aziz Budak, Yeni Urfa Gazetesinden Mehmet Canbek, Urfanatik Gazetesinden Tahir Gülebak ve Mehmet Demir, Siverek Hedef Gazetesinden Fevzi Ütlü, Urfa Değişim Gazetesinden Mahmut Kakız, Urfa Damga Gazetesinden Mehmet Ağaslan, Akçakale’nin Sesi Gazetesinden İsmail Bozkurt, Suruç Meşale Gazetesinden Galip Demirli, Bozova’nın Sesi Gazetesinden Abdurrahman Elçi ve Güneydoğu Televizyonundan Mustafa Karakuş katıldı.

BYEGM Bursa İl Müdürü Ali Fuat Gölbaş Şanlıurfalı gazetecileri Bursa’nın tarihi ve turistik yerlerine yaptığı gezilerde eşlik etti.

Bursa Uludağ’da teleferik bölgesinde giden gazeteciler teleferiğe bindiler. Daha sonra Orhangazi ve Osmangazi türbelerini ziyaret ettiler. Tophaneden Bursa’yı izlediler. Tarihi ulucami ziyareti ardından kapalı çarşı ve hanlar bölgesini gezen gazeteciler, Yeşil türbe ve emir sultan türbesini ziyaret ettiler. İkici gün Mudanya’ya hareket eden gazeteciler Mudanya müzakere evini ziyaret ettiler. Mudanya’dan Trilye’ye geçen Urfalı gazeteciler gezi ve incelemeleri ardından tekrar Mudanya’ya geçtiler. Bursa’da tarihi ve turistik bölgeleri gezen Şanlıurfalı gazetecilere rehberler tarafından bilgiler verildi.

Şanlıurfalı gazeteciler Bursa’da Şanlıurfa milletvekili ve Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik ile de bir araya geldi. Yaklaşık 3 saat Şanlıurfalı gazeteciler ile sohbet eden Çelik ile gazeteler Şanlıurfa’nın sorunları, problemleri ve güncel konular ile ilgili sohbet ettiler.

Şanlıurfalı gazetecilerin Şanlıurfa’dan Bursa’ya gidiş, Bursa’da konaklama ve gezi ile Şanlıurfa’ya dönüşüne kadar BYEGM Şanlıurfa İl Müdürü Erdoğan Güven’in başarılı organizesi ile sorun yaşanmaması nedeni ile Şanlıurfalı gazeteciler Güven’e teşekkür ettiler.( Haber Muhammet Fatih Güler)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı