Urfalı Kadın Girişimcilere Markalaşma Eğitimi Verilecek

Urfalı Kadın Girişimcilere Markalaşma Eğitimi Verilecek

Banu Samancı tarafından Şanlıurfalı kadın girişimcilere Pazarlama, Markalaşma Eğitimi verilecek.Girişimciler 5 günlük eğitim sonunda sertifika alacaklar.

10 Eylül 2018 - 22:41 - Güncelleme: 10 Eylül 2018 - 22:48

Şanlıurfalı kadın girişimcilere,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şanlıurfa İl Temsilciliği ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) destekleri ile organize edilen "Pazarlama, Markalaşma Eğitimi" verilecek.

Şanlıurfalı kadın girişimciler, hayallerindeki işi başarılı bir marka yapmaları ya da mevcut işlerini doğru markalaştırarak daha kazançlı bir hale getirmeleri için Marka danışmanı, öğretim görevlisi ve "Markanızı Nasıl Pişirirsiniz?" kitabının yazarı Banu Samancı tarafından ücretsiz olarak 12-16 Eylül 2018 tarihleri arasında, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu'nda günde 3 saat planlanan beş günlük bir eğitim alacak.

Bu, Pazarlama, Markalaşma Eğitimi'nde, A'dan Z'ye başarılı bir marka yaratmak için tüm bilgiler katılımcılara verilecek ve beş günün sonunda eğitime katılanlar, sertifika alacaklar.

Banu Samancı tarafından ABD hibe fonu projesi olarak oluşturulan bu eğitimde katılımcı sayısı 25 ile sınırlı kalacak.

Bu haber 655 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
90 derecede çalışıyorlar
90 derecede çalışıyorlar