Urfalı Sanatçı Ferhat Göçer’in yeni single’ı çıkıyor
Reklam
Reklam

Urfalı Sanatçı Ferhat Göçer’in yeni single’ı çıkıyor

Yeni çıkaracağı Single dan bahseden Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer’e bir gazeteci single albümleri “vur kaç” olarak değerlendirmesine şok oldu.

05 Eylül 2017 - 19:55

Bodrum’da konser veren Şanlıurfalı ünlü sanatçı Ferhat Göçer bir muhabirin Single için yaptığı yoruma şok oldu. Single’a “vur kaç” diyen muhabire Göçer, bak ben hiç böyle düşünmemiştim diyerek cevap verdi.

Tarihi Bodrum antik tiyatroda Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer ve ENBE orkestrası konser verdi. Yaklaşık 2 bin 500 kişinin geldiği konserde önce ENBE orkastrası sahne aldı. Yaklaşık 1 saat boyunca ENBE orkestrası tatilcilere keyifli dakikalar yaşattı. Enbe orkestırasının Ardın’dan sahne alan Ferhat Göçer yaklaşık 2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sahne öncesinde Şanlıurfalı Ferhat Göçer ve ENBE orkestra şefi Behzat Gerçeker gazetecilerin soruların yanıtladı.

Dostluktan bahseden ikili 16 yıldır dost olduklarını ifade ederek “Müzik sektöründe 3 ay kardeşim dersin ve daha sonra sosyal medyadan bir bakmışsın bir birlerine girmişler. 16 yıldır hem iş anlamında hem de ailecek görüşüyoruz. Bizim sahne haricinde aile dostluğumuz var. Biz normal hayatımızı da beraber paylaşıyoruz buda bizi özel kılıyor. 3 ay çok samimi oluyor insanlar sonra bakıyorsun bir birlerine girmişler. Yapmayın arkadaşlık dostluk çok önemli bir şey kırmayın bir biriniz” ifadelerini kullandılar.

Yeni çıkaracağı Single dan bahseden Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer’e bir gazeteci single albümleri “vur kaç” olarak değerlendirmesine şok oldu. Göçer, “bir Sezen Aksu şarkısı. Volga Tamöz yaptı düzenlemelerini. Hemen ardından bir İlyas Yalçıntaş şarkısı geliyor. Onunda düzenlemesini Mahmut Oran yapacak. Arka arkaya single geliyor. Devir albüm devri değil” dedi.

Bunun üzerine gazeteci evet doğru söylüyorsunuz devir “vur kaç” devir deyince Göçer “Single’a vur kaç devri diyorsunuz. Buda çok güzelmiş. Biz şimdi single çıkarıyoruz ya ardından vur kaç yapıyor diyorlar. Single tutarsa albümü çıkaracağız. Şimdi single çıkartıyorsun, tutarsa albüme dönüyorsun. Ben böyle hiç düşünmemiştim. Bir tane vur kaç şarkısı geliyor. İlerde yeni bir tane daha vur kaç şarkısı geliyor” ifadelerini kullandı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Parti Şanlıurfa İl Başkanı Belli Oldu
İyi Parti Şanlıurfa İl Başkanı Belli Oldu
Kırpaç ve Yıldırım Ailesinin Mutlu Günü
Kırpaç ve Yıldırım Ailesinin Mutlu Günü