Urfaspor Taraftarına Sert Müdahale, 7 Yaralı, 1 Gözaltı- Videolu...

Urfaspor Taraftarına Sert Müdahale, 7 Yaralı, 1 Gözaltı- Videolu Haber

Hacettespor- Şanlıurfaspor maçı sonrası ortalık karıştı. Şanlıurfaspor taraftarlarına polis biber gazı ve joplar ile sert müdahale etti, 7 Kişi Yaralanırken, 1 Kişi Gözaltına alındı.

19 Kasım 2017 - 14:07 - Güncelleme: 19 Kasım 2017 - 14:13

Şanlıurfaspor, deplasmanda karşılaştığı Ankara Temsilcisi Hacettespor’a 45.dakika’da penaltıdan yediği gol ile 1-0 Yenildi. Maç Sonrası çıkışta ortalık bir anda karşılaştı. Şanlıurfaspor’u deplasman desteklemeye giden Şanlı Şehrin Kahraman Taraftarı Hacettepe teknik direktörü ve yardımcı teknik direktörüne tek bir kelime dahi etmemesine rağmen Şanlıurfaspor taraftarının her hareketine bakıp tahrik edici davranışlar ile resmen Şanlıurfaspor taraftarlarına terörist muamelesi yaptı.

Hacettespor- Şanlıurfaspor maçı sonrası çıkış kapıları kapatıldı. Bu Duruma Tepki Gösteren Şanlıurfaspor taraftarlarına biber gazı ve joplar ile müdahale edildi. Müdahalede yaralanan 6-7 Şanlıurfaspor taraftarına Ambulans ile müdahale edildi.1 Şanlıurfaspor taraftarı gözaltına alınarak cezai işlem uygulandı.

Şanlıurfa’ya gelen Tüm Misafir takım taraftarlarına misafirhane bir şekilde karşılamış Gerçek dostluk ve insani örnekleri her zaman göstermiştir. Şanlıurfa 63 Olarak,  Şanlıurfaspor taraftarlarına yapılan Bu çirkin saldırıyı kınıyoruz.Ayrıca Şanlıurfaspor Taraftar Dernekleri Yaşanan Olaylar ile ilgili Basın Açıklamasını Yarın Saat 17.00’de Tüm Kamuoyuna Açıklayacak (Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet
  10 ay önce
  Ne yapti urfalilar size anlamakta zorluk cekiyom bide adamlari terörist etmisler
 • İbrahim
  10 ay önce
  Şanlıurfa yı yeterince tanıtamıyoruz ben tarabzona gitim beni orda tam 10 tane genç karşıladı araba götürdüm arabayı teslim etim ve çay ısmarladılar biraz muhabbet etik çocukların hoşuna giti sohbet beni otele bırakmak için arabaya bindik müzik ne açsalar kazancı Bedih yemin le ve Urfa gelmek istiyorlar ama terör var diye gelmiyorlar mış ben ikna etim be tabi hepsi genç en kısa zaman da Urfa gelcek ler tarabzon fener kupa macını anlatım haklısın abi dediler ve İnan'ın Urfa yı tam tanıtamıyoruz hacatepe gelcek ve Urfa onlara insanlık dersi verecek ki pişman olsunlar yoksa Urfa da öyle kaba kuvette baş vurursa onlardan aşagı kalır tarafımız kalmaz biz onlara medeniyet dersi verelim intikam öyle alınır terbiye edep biz onlardan terbiyeszlik gördük ama Urfa taraftarı onları mahçup etsin temenim o
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Tabipler Odası Başkanından ŞUTSO'ya Ziyaret
Tabipler Odası Başkanından ŞUTSO'ya Ziyaret