Üst Kaportasını Bagaj Gibi Kullandı

Üst Kaportasını Bagaj Gibi Kullandı

Şanlıurfa Akçakale'de tepesinde ve bagajında onlarca boruyu taşıyan otomobil görenleri şaşırttı.Bagajı tıka basa borularla dolduran sürücü, bununla da yetinmeyerek otomobilin üst kaportasını da bagaj gibi kullandı.

11 Nisan 2018 - 21:09

Şanlıurfa Akçakale'de tepesinde ve bagajında onlarca boruyu taşıyan otomobil görenleri şaşırttı.Şanlıurfa’da bir kamyonetle ancak taşınabilecek onlarca plastik boruyu tepesinde ve bagajında taşıyan otomobil, görenleri şaşırttı.

Şanlıurfa merkezden Akçakale istikametine giden otomobilin hem bagajında hem de üstünde onlarca plastik boru taşıdığı görüldü.Yaklaşık 5 metrelik borularla trafikte ilerleyen sürücü, tehlikeye aldırış etmeden yoluna devam etti. Bagajı tıka basa borularla dolduran sürücü, bununla da yetinmeyerek otomobilin üst kaportasını da bagaj gibi kullandı.

Kaportanın üstündeki boruların bir kısmı otomobilin ön camına kadar ulaşırken diğer kısmı ise otomobilin arkasından yaklaşık 2 metre taştı. Bu tehlikeli yolculuğu gören bir sürücü yaşanan bu olayı cep telefonuna kaydetti.(Şanlıurfa Haberleri- Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Ercan Ailesinin Acı Günü
Ercan Ailesinin Acı Günü