UYGAD’dan Tugay’a Ziyaret

UYGAD’dan Tugay’a Ziyaret

UYGAD Güneydoğu Bölge Temsilciliği üyeleri Şanlıurfa 20. Mekanize Tugay Komutanlığını ziyaret edilerek terörler yapılan tüm mücadelelerde Şehit ve Gazi olan güvenlik güçleri yad edildi

10 Mart 2018 - 00:02

UYGAD Güneydoğu Bölge Temsilciliği üyeleri Şanlıurfa 20. Mekanize Tugay Komutanlığını ziyaret etti.Görüşme talebinde bulunan UYGAD üyelerini kabul eden Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı KÖSEALİ Tugay Karargâhında UYGAD üyeleri; Başkan Sıtkı ALOĞLU, Cuma HÜNDÜR, Nuray MERAL, Hatice İZGÖRDÜ, Abdullah CANBEYLİ, Hüseyin YEKTAŞ, Abdülhamit PEHLİVAN, Ahmet Yeşilnacar’ı kabul etti.

Yapılan ziyaret toplantısında Türk Silahlı Kuvvetlerinin sınır ötesinde yürüttüğü “Fırat Kalkanı Ve Zeytin Dalı” operasyonları üzerinde görüş alışverişleri yapılarak, terörler yapılan tüm mücadelelerde Şehit ve Gazi olan güvenlik güçleri yad edildi. UYGAD Üyelerinden Şair Abdullah CANBEYLİ ve Abdülhamid PEHLİVAN Vatan ve Sarıkamış üzerine şiirlerini okudular. UYGAD Güneydoğu Temsilcisi M.Sıtkı ALOĞLU UYGAD’ın hizmetleri, ve Şanlıurfa için yaptıkları çalışmalar hakkında Tuğgeneral KÖSEALİ’ye bilgiler aktardı. Tuğgeneral KÖSEALİ de UYGAD’ın yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını ve sosyal sorumluluk çerçevesinde devam etmeleri gerektiğini ifade etti. Ziyaret sonunda UYGAD’ın geleneksel şükran plaketi takdim edilerek ziyaret tamamlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin Tübitak 4006 Fuarını Ziyaret Etti
Vali Erin Tübitak 4006 Fuarını Ziyaret Etti
Vali Erin Taraftara Teşekkür Etti
Vali Erin Taraftara Teşekkür Etti