Vekil Gülpınar’dan Esnaf Ziyareti ve Seçim Bürosu Açılışı

Vekil Gülpınar’dan Esnaf Ziyareti ve Seçim Bürosu Açılışı

K Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, Şair İbrahim Rafet mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirip, 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

15 Haziran 2018 - 00:20

AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar beraberinde Siverek AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik ile birlikte Şair İbrahim Rafet mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirip, 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

Seçim Bürosu açtı

AB Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar, beraberindekilerle birlikte Şair İbrahim Rafet Mahallesinde esnaf ziyaretinin ardından Abdalağa Caddesinde Nurettin Bozdağ’ın tertiplediği Seçim Bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Her ziyaret ettiği esnafla yakından ilgilenen ve sorunlarını dinleyen AK Vekil Gülpınar, seçimlerin önemini anlatarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilliği seçiminde de AK Partiye destek olmalarını istedi.

AK Vekil Gülpınar, önceki gün seçim çalışmaları sırasında, 27.Dönem AK Parti Milletvekili aday adayı Fatih Bucak'ı da açmış olduğu Seçim Bürosunda ziyaret etmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı