Vekil Özcan Dur Durak Bilmiyor

Vekil Özcan Dur Durak Bilmiyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan dur durak bilmeden seçim çalışmalarını sürdürüyor

04 Mart 2019 - 20:51

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, dur durak bilmeden, gece gündüz demeden 31 Mart Mahalli Seçim çalışmalarını sürdürüyor.

TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, her gittikleri yerde ‘Gönül Belediyeciliği’ni anlatıp destek istediklerini söyledi.

İstişare edip, fikir alış verişinde bulunduk

Ziyaretlerine 26.Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı ve Şanlıurfa Kanaat Önderlerinden Abdurrahman Yetkin’i ziyaret ederek başlayan TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, “Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Kendisinin de AK Partili olduğunu ve çevresinin de AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hayranı olduğunu çok iyi bildiğimiz için ziyaret ederek istişare ettik. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk” dedi.

Mahalli seçimin ülkemiz ve şehrimiz için önemini anlattık

“Çok kıymetli Hocamız, Yeğenimiz” dediği İsa Temelci hocayı da ziyaret ettiklerini belirten TBMM İdare Amiri AK Vekil Doç. Dr. Özcan, “Eyyübiye ilçesinde Semt Pazarcıları Dernek Başkanı Sayın Hacı Keser’indüzenlediğiprograma katıldık. Yaklaşan Mahalli seçimin ülkemiz ve şehrimiz için önemini anlatarak dua ve desteklerini istedik. Akçakale Yukarı Cinpolat köyünü de ziyaret ederek taziyelerimizi bildirdik.Eyyübiye İlçesi Uğurlu Köyü Muhtarı ve Ciriç Aşireti Kanaat Önderlerinden Ahmet Çetindağ ve akrabalarını da ziyaret ettik ve desteklerini istedik. Yine Eyyübiye ilçesine bağlı Mihrablı köyünü ve Muradiye Mahallesinde Samak ailesini ziyaret ederek taziyelerimizi bildirdik” diye konuştu.

AK Parti Belediyeciliği Gönül Belediyeciliğidir

Eyyübiye ilçesine bağlı Zeynep Köyünde, Zeynel Abidin Çiftçi’nin mutlu gününe iştirak ettiklerini belirten TBMM İdare Amiri Halil Özcan, “Tevazu, samimiyet ve gayret ile ‘Memleket İşi Gönül İşi’ diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla milletimize hizmet yolunda hız kesmeden devam ediyoruz” diyerek AK Parti Belediyeciliğinin Gönül Belediyeciliği olduğunu, ülke genelinde il ve ilçelere, köylere kadar hep AK Parti döneminde hizmet geldiğini hatırlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü