Vekil Özcan Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı

Vekil Özcan Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve beraberindeki heyet Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve oda yönetimine ziyarette bulundu

02 Ağustos 2018 - 22:42

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve beraberindeki heyet Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve oda yönetimine ziyarette bulundu. Başkan Eyyüpoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, çiftçi camiasını her Şanlıurfa’ya geldiğinde yalnız bırakmayan Milletvekili Özcan’a teşekkürlerini sundu.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Şanlıurfa Ziraat Odasına ziyarette bulunarak, çiftçiler ile bir araya geldi. Ziyarette Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve oda yönetimi ile bir araya gelen Özcan, çiftçilerin sorunlarını dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Eyyüpoğlu, Milletvekili Halil Özcan’ın her Şanlıurfa’ya gelişinde kentin nüfusunun yüzde 45’ini oluşturan çiftçilere kulak verdiğini sorunları bire bir çözdüğünü vurguladı.

Milletvekili Özcan’a teşekkürlerini sunan Başkan Eyyüpoğlu, getirildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amirliği görevinde de başarılar diledi.

Başkan Eyyüpoğlu açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Sayın Milletvekilimiz Halil Özcan Ziraat Odamızı Ziyarette bulundular. Çiftçi camiası adına memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle her Şanlıurfa’ya gelişinde Tarımın başkenti Şanlıurfa’da bildiğiniz gibi nüfusun yüzde 45’i çiftidir. Dolayısıyla Şanlıurfa’nın en fazla üyesine sahip olan Sivil Toplum Kuruluşu Ziraat Odamızı her Şanlıurfa’ya gelişinde ziyaret etmektedir. Çiftçilerimizin sorunlarını bire bir kendisine aktarıyoruz. Sağolsun birebir ilgilendiği için çiftçi camiası adına kendisine teşekkür ediyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amirliği Görevine getirildi. Bu görevinde kendisine başarıları diliyorum. Hepimiz sevindik ve gururlandık. Herkesin bildiği gibi sayın vekilimizin herşeyi dobra dobradır. Yapabileceği veya yapamayacağı işin olup olmayacağı konusunda her zaman net konuşmaktadır. Bu anlamdaki çalışmalarından ve hep yanımızda olmasından dolayı kendisiyle de gurur duyuyoruz.”

Ardından açıklama yapan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan çiftçiler ile ellerinden geldiğince bir araya geldiklerini ve hükümet olarak sorunları çözmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Milletvekili Özcan, ayrıca 24 Haziran seçimleri öncesi yaşanan bazı olumsuzlukları bir kenara bırakarak yereldeki çalışmalarına hız vereceklerini aktardı. Özcan yerel seçimlerde 13 artı 1 için çalışmalara başlayarak başta Ziraat Odası olmak üzere tüm STK’lar ile işbirliği yaparak çalışma yürüteceklerini belirtti. 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan yeni bir sayfa açılacağını vurguladığı açıklamasında şu sözlere yer verdi; “İnşallah Şanlıurfa’da artık arkadaki olayları olumsuzlukları bir kenara bırakıp çünkü bizler bir birimizin dost arkadaş ve akrabalarıyız.  Dolayısıyla geçmişteki olumsuzlukları bir kenara bırakıp yerele kilitlenmeliyiz. Şanlıurfa’da artık hedefimiz 13 artı 1 olmalıdır. Yani yeni bir sayfa açmalıyız. Şanlıurfa’da bütün STK’lar ile halkımız ile vatandaşların gönlünü alacağız. Bu kez aday belirlemede onlarla hep birlikte istişare edeceğiz. Özellikle Şanlıurfa Ziraat Odamız çok önemli bir STK’mız. Tüm çiftçilerimiz ile alakadar olduğu için bizler de zaten çiftçilerimiz ile iç içeyiz bunu hem çiftçilerimiz hem de Ziraat Odası Başkanımızı her platformda dile getiriyor. Ziraat Odası Başkanlığını başarı ile götürüyor. Rabbimden bu başarının devamını dilerim. Bizler birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edip ufak tefek konulara takılmayacağız. Geçmişteki konular keşke olmasaydı çünkü daha fazla güçlü olurduk ama inşallah geçmişteki olumsuzlukları kenara bırakıp yeni bir sayfa açacağız.” Ziyaretimizde bizlere gösterilen ilgi alakadan dolayı Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Sayın Ahmet Eyyüpoğlu, oda yönetimi ve çiftçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı