Vildan Polat’tan Teşekkür Mesajı

Vildan Polat'tan Teşekkür Mesajı

AK Parti 6.Olağan Kongresinde 50 Kişilik MKYK’da yer alan Şanlıurfalı Hemşerimiz Vildan Polat sosyal medya aracılığı ile bir mesaj yayımladı.

19 Ağustos 2018 - 15:36 - Güncelleme: 19 Ağustos 2018 - 15:40

AK Parti 6.Olağan Kongresinde 50 Kişilik MKYK’da yer alan Şanlıurfalı Hemşerimiz Vildan Polat sosyal medya aracılığı ile bir mesaj yayımladı.KADEM Şanlıurfa başkanı Vildan Polat, Bugün yapılan 6. Olağan Büyük Kongremizde MKYK üyeliğine seçilmemizi Layık gören, Takdir ve Teveccüh eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Başta Şanlıurfa’m ve şahsım adına şükranlarımı arz ederim. Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği şu günlerde, bu Kutsal görevde Rabbim hepimize Hayırlı Hizmetler etmeyi nasip etsin.

MKYK üyeliğine seçilmem nedeniyle, Sosyal medyadan, gerekse buradan Mesaj ve Telefonla, Tebriklerini ve Desteklerini Esirgemeyen Tüm hemşerilerime ve Dostlara Sonsuz Teşekkürler Toplantı ve Genel Merkez Olmam nedeniyle çağrılarına ve mesajlarına dönemediğim tüm Dostların özürlerimi kabul etmesini istirham ederim. İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü