Viranşehir Belediyesi Öğrencilerin Yanında Oluyor

Viranşehir Belediyesi Öğrencilerin Yanında Oluyor

Şanlıurfa Viranşehir’de yüzlerce öğrenci sınavlar için Belediye Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesine kaynaklarından faydalanmaya devam ediyor.

01 Ekim 2018 - 11:29

Şanlıurfa Viranşehir’de Evde çalışma imkanı bulamayan yüzlerce öğrenci sınavlara hazırlanmak için Belediye Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesine kaynaklarından faydalanmaya devam ediyor.

Oluşturulan nezih ortam ile Ortaokul, Lise ve Üniversite'ye hazırlanan Öğrenciler burada hem ücretsiz çay keyfi yapıyor, hem de nezih ortamda sakin bir şekilde ders çalışıp kendi gelecekleri için hazırlık yapıyor.

Konu ile ilgili olarak oluşturulan hizmetten faydalandığını belirten Selman Karakış isimli Öğrenci İmkânlarımız özel kurslara yâda özel öğretmen tutmaya elverişli değil ve evde ders çalışma imkânımız bulunmuyor. Bu nedenle Viranşehir Belediyesi'nin bizler için tahsis ettiği Kütüphaneye gelerek derslerimize çalışıyoruz. Bu güzel ortamı bizlere hazırlayan Viranşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum ." dedi.

Mine Koşar isimli bir Öğrenci de Viranşehir Belediyesi bizlere çok güzel bir ortam hazırlamış. Burada Arkadaşlarla birlikte Hoşça vakit geçirip güzelce sınavlarımıza hazırlanıyoruz. Viranşehir Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor