Viranşehir Belediyesinden Eğitime Destek

Viranşehir Belediyesinden Eğitime Destek

Şanlıurfa’nın Kayyum Belediyelerinden Viranşehir Belediyesi İlçedeki Okullara 1 Tır dolusu temizlik malzemesi teslim etti.

06 Kasım 2017 - 09:07

Şanlıurfa’nın Kayyum Belediyelerinden Viranşehir Belediyesi İlçedeki Okullara 1 Tır dolusu temizlik malzemesi teslim etti. Şanlıurfa’nın Viranşehir Kayyum Belediyesi, Eğitime desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan 100 Bin TL’lik işbirliği protokolü sonrası, Temizlik malzemesi ihtiyacı bulunan okullar için temin edilen malzemeler Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi. Sabah erken saatlerinde ilçeye gelen 1 Tır dolusu temizlik malzemesi Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ve Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi nezaretinde Milli Eğitim müdürlüğüne teslim edildi. Teslim işleminin ardından malzemeler, ihtiyaç duyulan okullara dağıtımı başlandı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Eğitime destek çalışmaları kapsamında kısa bir süre önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile 100 Bin TL’ye işbirliği protokolü yaptıklarını, yapılan protokol sonrası temizlik malzemesi ihtiyacı duyulan okullar için temin edilen malzemelerin ilçeye getirilip Milli Eğitim müdürlüğüne teslim edildiğini kaydetti.

Viranşehir Kayyum Belediyesi olarak Eğitime önem verdiklerini ifade eden Çimşit, Eğitime ve eğitime gönül verenlere desteklerini her daim sürdüreceklerinin altını çizdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı İş Adamı İntihar Etti
Urfalı İş Adamı İntihar Etti
7 İlde FETÖ Operasyonu 8 Şüpheli Adliyede
7 İlde FETÖ Operasyonu 8 Şüpheli Adliyede