Viranşehir Belediyesine Hediye Edilen Araç Tanıtıldı

Viranşehir Belediyesine Hediye Edilen Araç Tanıtıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından  geçtiğimiz günlerde Viranşehir Belediyesine tahsis edilen 1 Adet otobüs için tanıtım töreni düzenlendi.

23 Ekim 2017 - 23:42

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından  geçtiğimiz günlerde Viranşehir Belediyesine tahsis edilen 1 Adet otobüs için tanıtım töreni düzenlendi. Belediye hizmet binası önünde gerçekleşen araç tanıtım törenine Viranşehir Belediye Başkan Vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit,Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Şık,Arslan Çiftçi,Birim Müdürleri ve personeller katıldı.

Konu ile ilgili olarak basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit,Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin geçtiğimiz günlerde 10 ilçe belediyesine birer Otobüs tahsis ettiğini,tahsis edilen araçların kültür ve sosyal faaliyetlerde kullanılacağını söyledi.

Viranşehir Belediyesine tahsis edilen Otobüs ile araç filolarına güç kattıklarını sözlerine ekleyen Çimşit,Otobüsün 2007 model olup 25+1 kişilik olduğunu kaydetti.

Araç desteği ile ilgili başta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye,Başkan Yardımcıları,Genel Sekreterliğine ve çalışanlarına teşekkür eden Çimşit, güçlerine güç katmaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyazgül'e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı
Beyazgül'e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı
ABD Askerleri Şanlıurfa Sınırındaki 6 Gözlem Noktasını Terk Etti
ABD Askerleri Şanlıurfa Sınırındaki 6 Gözlem Noktasını Terk...