Viranşehir’de 3 Mahallede Yol Çalışması Başladı

Viranşehir'de 3 Mahallede Yol Çalışması Başladı

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Binekli, Süleymaniye ve Yazgüneşi olmak üzere 3 kırsal mahalleye Stabilize yol yapım çalışmalarına başladı.

31 Ekim 2018 - 11:22

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Ulaşım sorununu ortadan kaldırmak ve halkın memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor. Yol yapım çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Binekli, Süleymaniye ve Yazgüneşi olmak üzere 3 kırsal mahalleye Stabilize yol yapım çalışmalarına başladı.

Çalışmaların start verildiği mahalleye giden Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Halaf Kete, Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Burada kısa bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı Kete, Plan ve program dahilinde halka hizmet etmeyi sürdürdüklerini belirterek, Amaçlarının ulaşımda sorunu ortadan kaldırmak olduğunu vurguladı.

Stabilize yol çalışmasının kısa süre içerisinde bitirilip yolların halkın hizmetine sunulacağını ifade eden Başkan Yardımcısı Kete, Ayrıca vatandaşlar tarafından gelen talepleride göz önünde bulundurarak program hazırladıklarını ve hazırlanılan programla merkez ve kırsal ayrımı yapmadan halka hizmet sunduklarını söyledi.

Bu haber 501 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DGS İçin Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
DGS İçin Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı