Viranşehir’de Esrar Operasyonu Şüpheli Kaçtı

Viranşehir'de Esrar Operasyonu Şüpheli Kaçtı

Şanlıurfa Viranşehir’de yapılan operasyonda kamyonda bulunan esrarı tarlaya atarak kaçan şahsın attığı çuvalda 172 kilogram esrar yakalandı.

13 Ekim 2018 - 17:54

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor.Şanlıurfa Viranşehir’de yapılan operasyonda kamyonda bulunan esrarı tarlaya atarak kaçan şahsın attığı çuvalda 172 kilogram esrar yakalandı.

Kaçakçılık ile Mücadele ve Terörün Finansmanının Önlenmesi kapsamında gereken tüm önlemleri en iyi şekilde alan ve vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından içerisinde uyuşturucu madde taşıdığı tespiti ve takibi yapılan 21 B…plakalı araç sürücüsü M.D., Şanlıurfa ili Viranşehir ilçesi mevkiinde Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte müşterek yapılan operasyonda kamyonette bulunan uyuşturucu çuvallarını yol kenarındaki tarlaya atarak yaya olarak kaçmıştır.

Tarlada yapılan aramada çuvallar içerisinde (172) kğ. Kubar esrara ve araca el konularak Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Kaçan şüpheli şahsı yakalama çalışmaları devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü