Viranşehir’de Halk Toplantısı Gerçekleşti

Viranşehir'de Halk Toplantısı Gerçekleşti

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, Halkın talep, istek ve şikayetlerinin çözüme kavuşturulması için 9. Halk toplantısını düzenledi.

27 Mart 2018 - 12:12

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, Halkın talep, istek ve şikayetlerinin çözüme kavuşturulması için 9. Halk toplantısını düzenledi.Daha önce rutin olarak 8 kez halk toplantısı gerçekleştiren Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, Halkın talep, istek ve şikayetlerinin çözüme kavuşturulması için 9. Halk toplantısını düzenledi.

Düzenlenen 9. Halk toplantısına Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Arslan Çiftçi, Birim Müdürleri, STK Temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Toplantı ilk olarak Belediye’nin aylık yapmış olduğu faaliyetler slayt şeklinde halka sunuldu.

Sunum gösteriminin ardından toplantı soru cevap şeklinde devam etti. Toplantıda Yol, Elektrik, Yeşil Alan, İmar, Temizlik vb birçok alanda sorunlar dile getirilirken, sorunlara Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim müdürleri cevap vererek sorunların giderilmesi için çalışmalar yapılacağı ifade edildi.

Yaklaşık 2 saat süren 9. Halk toplantısında katılımlarından ötürü katılımcılara teşekkür eden Belediye Başkan Yardımcıları, Sorunların çözümü noktasında kararlılıkla mücadeleye devam edeceklerini kaydetti.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUTSO'da Uluslararası Ticaret Eğitimi Verilecek
ŞUTSO'da Uluslararası Ticaret Eğitimi Verilecek
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek