Viranşehir’de Hoş Geldin Bebek Projesi Başladı

Viranşehir'de Hoş Geldin Bebek Projesi Başladı

113 yıllık Belediye tarihinde daha önce yapılmamış bir çalışmayı hayata geçiren Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, 900 Bin TL bedelinde “Hoş Geldin Bebek” projesini başlattı

24 Aralık 2017 - 21:50

Daha önce ; “ Asırlık Çınarlarımızın Gül yüzleri gülsün” , “ Güle Güle Mehmedim ”  ve “ Bir yastıkta bir Ömür ” gibi birçok sosyal projeyi hayata geçiren Şanlıurfa’nın Kayyum Belediyesi, yeni bir proje daha üreterek Viranşehir’de bir ilke imza attı.

113 yıllık Belediye tarihinde daha önce yapılmamış bir çalışmayı hayata geçiren Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, 900 Bin TL bedelinde “Hoş Geldin Bebek” projesini başlattı. Kısa bir süre önce ihalesi yapılan “ Hoş geldin Bebek ” projesi ile birlikte 2017 yılında 7200 yeni doğan bebek ve Ailesine içerisinde bebek bakım ürünlerinin bulunduğu alt açmalı Anne çantası hediye edilmeye başlandı. Dağıtımın gerçekleştiği Beyaz Masa biriminde vatandaşlara hediye setini veren Belediye Başkan Yardımcısı Halaf Kete ise, Sosyal Belediyecilik anlayışını her geçen gün yukarı taşıdıklarını belirterek, Hayata geçirilen sosyal projelere bir yenisini daha eklediklerini kaydetti.

Sosyal Belediyecilik gereği her zaman vatandaşın yanında olduklarını dile getiren Başkan Yardımcısı Kete, “ Hoş geldin Bebek ” projesi ile birlikte 2017 yılının ilk 6. Ayında doğan bebek ve Ailelerine Beyaz Masa birimimiz, ikinci 6 ay doğan bebek ve Ailelerine ise Kültür Merkezi Müdürlüğümüz tarafından hediye paketlerin dağıtımı başlandı. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun ” diye konuştu.Bu proje kapsamında yeni doğan bebeklere Hoş geldin diyoruz diyen Kete, Tüm vatandaşlara huzur, sağlık ve mutluluk dilediklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rızvanoğlu Ailesinin Acı Kaybı
Rızvanoğlu Ailesinin Acı Kaybı
Oyuncak Bebek Filmi Avrupa'da Birinci Oldu
Oyuncak Bebek Filmi Avrupa'da Birinci Oldu