Viranşehir’de İki Büfe İçin İhaleye Çıkıldı-Videolu Haber

Viranşehir'de İki Büfe İçin İhaleye Çıkıldı-Videolu Haber

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Kazım Ekinci Büfe ve Hürriyet mahallesindeki Dikmeler Parkı Büfelerini 2 yıllığına işletilmek üzere ihaleye çıkardı.

12 Ocak 2018 - 21:54

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Kazım Ekinci Büfe ve Hürriyet mahallesindeki Dikmeler Parkı Büfelerini 2 yıllığına işletilmek üzere ihaleye çıkardı. Belediye toplantı salonunda gerçekleşen 2 ihaleye toplamda 5 istekli katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi komisyon başkanlığında gerçekleşen ihale açık arttırma usulü ile yapıldı. İhale önceki isteklilere ihale ile ilgili kısa bilgi verilirken, gerçekleşen her iki ihalede 4 istekli ihaleden çekilirken, ihaleler 2 isteklinin vermiş olduğu teklifler sonrası sona erdi.

Yaklaşık yarım saat süren ihalelerin ardından yapılacak olan komisyon değerlendirmesinin ardından sonuç isteklilere elektronik posta yoluyla iletilecek. İhale sonrası kısa bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, İhalenin hayırlı olmasını temenni ederek katılımcılara teşekkür etti.

Yenişehir mahallesindeki Kazım Ekinci parkının 3. defa ihaleye çıkarıldığını ve ihalelerde ciddi rakamlar verilmesine rağmen sonradan gerekli teminatların yatırılmamasından dolayı ihalelerin iptal edildiğini vurgulayan Çiftçi,  “ Temennimiz ve arzumuz ihalelere katılan isteklilerin gerçekten de ciddi ve istekli katılımcılar olup kazanmaları yönündedir ” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama