Viranşehir’de İşletmeler Denetlendi

Viranşehir'de İşletmeler Denetlendi

Şanlıurfa Viranşehir’de Zabıta Müdürlüğü ekiplerince Otel, Lokanta, Fırın, Kasap ve Market işletmeleri denetlendi.

04 Ekim 2017 - 16:06

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri halkımızın Sağlığı açısından İlçemizde bulunan Fırın, Lokanta, Otel, Kasap ve Marketlere yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Viranşehirlilerin daha rahat, güvenilir ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapmaları için denetimlerini sıklaştıran Zabıta Ekiplerimiz denetimlerin devam edeceğini söylediler.

İlçede son dönemlerde halk sağlığını ilgilendiren konularda Viranşehir Belediyesi Zabıta ekipleri ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri çok sayıda işletmeye denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde birçok işletmeye uyarı verilirken, miadi geçmiş ürünlere ise el konuldu.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Halk sağlığını ilgilendiren konularda Viranşehir Belediyesi’nin ciddi çalışmalar yürüttüğünü, yürütülen çalışmalar kapsamında hijyen koşullarına uymayan ve denetime konu olan şartları yerine getirmeyen işletmeler hakkında cezai işlem uygulanacağını belirtti. Denetimlerin artarak devam edeceğini ve halk sağlığını ilgilendiren konularda Viranşehir Belediyesi’nin hassas olduğunu sözlerine ekleyen Çimşit, Devam edecek olan denetimlerde uygunsuz görülen işletmelere kesinlikle taviz verilmeyeceğini ve gerekli cezai işlemin başlatılacağını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Valiliğinde Bayramlaşma Töreni
Şanlıurfa Valiliğinde Bayramlaşma Töreni
O İlçemizdeki Fuhuş İddialarına Valilikten Açıklama
O İlçemizdeki Fuhuş İddialarına Valilikten Açıklama