Viranşehir’de Kadın Seçim Bürosu Açıldı

Viranşehir'de Kadın Seçim Bürosu Açıldı

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde daha önce açılan 3 Seçim Bürosunun ardından şimdi de Kadın seçim bürosu açıldı.

18 Mart 2019 - 11:58

Viranşehir’de Kadın Seçim Bürosu AK Parti kadroları tarafından 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları devam ederken, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde daha önce açılan 3 Seçim Bürosunun ardından şimdi de Kadın seçim bürosu açıldı.

Viranşehir ilçesi Yenişehir Mahallesindeki Kadın Seçim Bürosu açılışına AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Belediye Başkan adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, Kadın kolları Başkanı Kadriye Barış ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Köroğlu, Kadın Kolları eski Başkanı Asiye Bilici ve çok sayıda Viranşehirli kadın katıldı.

Viranşehir’in Geleceğini Birlikte İnşa Edeceğiz

Açılışta konuşan AK Parti Viranşehir ilçe Başkanı Ali Tekin, 31 Mart Yerel seçimlerinin AK Partinin zaferiyle sonuçlanması temennisinde bulunurken, Belediye Başkan adayı Salih Ekinci ise, Seçim Bürosunun hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Belediye Başkanı, Milletvekili, Bakan olmak önemli değil. Önemli olan insanların gönlüne, kalbine girebilmektir. Gönlünüzde, kalbinizde bu kardeşinize yer açtığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu hizmet yoluna sizlerle beraber çıktık, ilçemizi birlikte yöneteceğiz. Viranşehir’in geleceğini birlikte inşa edeceğiz inşaallah. ‘İnsanların en hayırlısı insanlara en hayırlı olandır’ düsturuyla halkımıza hizmetkar olmaya, onlar için faydalı olmaya çalışacağız” dedi.

Bu Seçimde De Kapı Kapı Dolaşmaya Devam

AK Parti Viranşehir İlçe Kadın kolları Başkanı Kadriye Barış ise, makam mevki için değil, hizmet için yola koyulduklarını, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kapı kapı dolaşmaya başladıklarını ve devam edeceklerini belirterek, “Rabbim 31 Mart’ı bizlere bayram eylesin inşaallah” diye konuştu.

AK Vekil Özşavlı’dan AK Adaylara Destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı da, kırsal Ayaklı Mahallesini ziyaret ederek Mahalle sakinlerinden 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istediklerini belirterek, “Allah'ın izniyle Viranşehir’imizi AK Parti Belediyeciliğinin hizmetleri ile buluşturacağız” diyerek 31 Mart sabahına kadar seçim çalışmalarına katkıda bulunmaya devam edeceğini söyledi.

Viranşehir AK Gençlik Her Yerde

AK Parti Viranşehir Gençlik Kolları da,“Tekke Mahallesinde bulunan vatandaşlarımızı ziyaret edip,AKadayımız Salih Ekinci’nin proje broşürlerini dağıttık.AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayımız Salih Ekinci için vatandaşlarımızdan dua ve desteklerini istedik.Tevazu, samimiyet ve gayret ile memleket işi gönül işi” diyerek 31 Mart sabahına kadar çalışmalarını düzenli olarak sürdüreceklerini söyledi.(urfa haber-şanlıurfa haber-urfa haberleri-şanlıurfa haberleri-haber urfa-urfa son dakika)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü