Viranşehir’de Kırmızı Başlıklı Kız Tiyatro Oyunu Sergilendi

Viranşehir'de Kırmızı Başlıklı Kız Tiyatro Oyunu Sergilendi

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal etkinlikleri kapsamında Kırmızı Başlıklı Kız tiyatro oyunu ücretsiz sergilendi

19 Aralık 2018 - 09:47 - Güncelleme: 19 Aralık 2018 - 11:16

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal etkinlikleri kapsamında Çocuklara yönelik ücretsiz tiyatro oyunu sergilendi.

Viranşehir Belediyesi Sosyal Belediyecilik gereği çalışmalarını aralıksız sürdürerek İlçede eğitim gören 2 bin Öğrenciye ücretsiz tiyatro keyfi yaşattı.

Kültür ve Sosyal etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışma yürüten Viranşehir Belediyesi, ETİ Çocuk Tiyatrosu ekibinin oynadığı ‘ Kırmızı Başlıklı Kız ’ adlı Çocuk tiyatrosunu oyununu öğrencilerle buluşturdu.

Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonumuzda 17-18 Aralık günleri 2 seans eşliğinde oynanan  ‘ Kırmızı Başlıklı Kız ’ tiyatro oyunu ile Öğrenciler unutulmaz bir gün yaşadı.

İlk kez tiyatro izleyen yüzlerde öğrenci, Viranşehir Belediyesinin sunduğu tiyatro hizmeti ile büyük bir mutluluk yaşadı.

Tiyatro oyunu sonrası Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi yaptığı açıklamada; Viranşehir Belediyesi olarak 2 Bin Öğrenciye ücretsiz olarak tiyatro hizmeti sunduklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5 İlde FETÖ’nün izdivaç yapılanmasına Operasyon
5 İlde FETÖ’nün izdivaç yapılanmasına Operasyon
Urfa'da pamuk üreticileri haşerelerden dertli
Urfa'da pamuk üreticileri haşerelerden dertli