Viranşehir’de Kurban Bayramının 1.Günü Kesim Yerleri...

Viranşehir'de Kurban Bayramının 1.Günü Kesim Yerleri Denetlendi

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Başkanvekili ilçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Viranşehir'de 3 farklı bölgesinde belirlenen kurban kesim yerlerinde incelemelerde bulundu

02 Eylül 2017 - 13:24

Kurban Bayram namazı sonrası Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Başkanvekili ilçe Kaymakamı Ömer Çimşit Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık ve Arslan Çiftçi ile birlikte  ilçenin 3 farklı bölgesinde belirlenen kurban kesim yerlerinde incelemelerde bulundu.

Kaçak ve uygunsuz yollarla kurban kesiminin önüne geçmeyi hedefleyen Viranşehir Belediyesi bu anlamda 3 mahallede Kurban kesim noktası oluşturdu.

Kurban kesim yerlerini inceleyen Belediye heyeti, Kurban kesimi sırasında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için kasapların dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Viranşehir Belediyesi olarak kurban bayramında her türlü tedbiri aldıklarını belirten Başkanvekili Ömer Çimşit, vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda bayram yaşaması için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Kesim alanında bulunan vatandaşlarımızın ve kasapların bayramını kutlayan heyetimiz hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra alandan ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı