Viranşehir’de semt pazarı sayısı artırılmalı

Viranşehir'de semt pazarı sayısı artırılmalı

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi Belediye Başkan Yardımcısı Arslan ÇİFTÇİ, Viranşehir Gölbaşı mahallesinde bulunan kapalı semt pazarı esnafını ziyaret etti.

27 Ağustos 2017 - 16:37 - Güncelleme: 27 Ağustos 2017 - 16:40

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi Belediye Başkan Yardımcısı Arslan ÇİFTÇİ, Viranşehir Gölbaşı mahallesinde bulunan kapalı semt pazarı esnafını ziyaret etti. 10 günlük Kurban bayramı tatilinde mesai yapan Başkan Yardımcısı ÇİFTÇİ, Pazar esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Gölbaşı Mahallesinde yeni kurulan Kapalı semt pazarını ziyaret eden ÇİFTÇİ, Pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla ayaküstü sohbet ederek esnafa bol ve bereketli kazançlar dileyip sorunların çözümü konusunda istişarede bulundu.

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi olarak Kapalı Semt pazarında esnaf ve alışveriş yapacak vatandaşların rahatı için her şeyin düşünüldüğünü belirten ÇİFTÇİ, Sorunların en kısa sürede çözüme kavuşması için gerekli girişimlerin başlandığını kaydetti.

Viranşehir’de kış ayının çetin ve çok sert geçtiğini sözlerine ekleyen ÇİFTÇİ, Yeni kurulan pazarın hizmete açılmasıyla birlikte vatandaşların nezih bir ortamda alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayacağını söyledi.

Viranşehir’de mevcut semt pazar sayısının 2 olduğunu dile getiren ÇİFTÇİ, Sayının arttırılması için gerekli yerlere müracaatta bulunduklarını ifade etti. Pazar esnafı ise, yapılan ziyaretten ötürü Başkan Yardımcısı ÇİFTÇİ’ YE teşekkür ederek sorunların çözüme kavuşturulacağına inandıklarını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buzdolabı kablosu yangına neden oldu
Buzdolabı kablosu yangına neden oldu
Demirkol sınavlara hazırlanan gençleri ziyaret etti
Demirkol sınavlara hazırlanan gençleri ziyaret etti