Viranşehir’de Teknik Hizmetler Birimi Oluşturuldu

Viranşehir'de Teknik Hizmetler Birimi Oluşturuldu

Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından oluşturan Teknik Hizmetler Birimi ile okulların onarımı yapılıyor

17 Nisan 2018 - 09:03

Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından oluşturan ekip ile okulların onarımı yapılıyor.Şanlıurfa Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim-Öğretim başlamadan önce köy okullarının boya ve tadilat işlemlerini yapmak üzere bir ekip oluşturmuştu. Oluşturulan ekip birçok köy okulunun boya, badana ve tadilat işlerini yapmıştı. Buna bir yenisini ekleyen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Göç idaresinden geçici görevlendirmeyle Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirilen personellerden “Teknik Hizmetler Birimi” oluşturdu. Oluşturulan teknik birimle merkez ve köy okullarımızın elektrik, su, arıza ve bakım-onarım işlemleri giderilmektedir.

Birim sorumlusu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Şirin Esen “Oluşturduğumuz birimle özellikle köy okullarımızın elektrik ve su arızaları başta olmak üzere diğer bakım ve onarım işlerini daha çabuk giderebilmekteyiz. Uzun zamandır müdürlüğümüzün teknik bir birime ihtiyacı vardı. Geçici görevlendirmeyle müdürlüğümüze görevlendirilen personellerden bir birim oluşturduk. Beklentimiz bu personelleri müdürlüğümüz bünyesine almaktır.” Dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızını 8 yıl Önce Öldüren Baba Yakalandı
Kızını 8 yıl Önce Öldüren Baba Yakalandı
CHP Şanlıurfa'daki 6 İlçedeki Belediye Başkan Adayını Açıkladı
CHP Şanlıurfa'daki 6 İlçedeki Belediye Başkan Adayını...