Viranşehir’de Tezek Denetimi

Viranşehir'de Tezek Denetimi

Şanlıurfa Viranşehir’de Hayvansal atıkların (Tezek) kaldırılması için Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin denetimleri devam ediyor.

24 Nisan 2018 - 18:19

Şanlıurfa Viranşehir’de Hayvansal atıkların (Tezek) kaldırılması için Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin  denetimleri devam ediyor.

Şanlıurfa Viranşehir’de havaların ısınması ile birlikte çevreye kötü koku veren Hayvansal atıkların kaldırılması için Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerine devam ediyor.Halk sağlığına önem veren ve halkı ilgilendiren konularda denetimlerini büyük bir titizlikle sürdüren Zabıta ekipleri, İlçenin muhtelif yerlerinde cadde ve sokaklarda gelişi güzel bırakılan hayvansal atıkların ( tezek ) kaldırılması için kapı kapı dolaşarak denetimlerini sürdürdü.

Denetimler kapsamında ev ev dolaşıp vatandaşlara uyarılarda bulunan Zabıta ekipleri, tezeklerin çevreye kötü koku ve görüntü verdiğini ifade ederek kaldırılması istedi.Vatandaşlardan gelen talep ve şikayetleri üzerine harekete geçtiklerini dile getiren Zabıta ekipleri, halk sağlığı ile ilgili mücadelenin azim ve kararlılıkla devam edeceğini söyledi.

2018/04/2018-04-24-18-25-16.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa’da deprem
Şanlıurfa’da deprem