Viranşehir’de Yolsuzluk İddialarına Sert Yanıt

Viranşehir'de Yolsuzluk İddialarına Sert Yanıt

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Kayyum Belediye Başkanı Ömer Dereci Yolsuzluk iddiaları İlgili sert yanıt vererek açıklamalarda bulundu.

03 Ocak 2019 - 22:23 - Güncelleme: 03 Ocak 2019 - 22:40

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Kayyum Belediye Başkanı Ömer Dereci Viranşehir Belediyesindeki Yolsuzluk iddiaları, Yandaşa Hizmet ve Belediye kaynaklarının cami ve taziye evlerine harcandığı haberleri ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Viranşehir Belediyesi Kayyum Belediye Başkanı Ömer Dereci, 09.01.2017 tarihinden önce Viranşehir’in analarının kucağından 180 çocuğu terör örgütüne teslim eden emir erleri Kayyumu başarısız buluyormuş! 09.01.2017 tarihinden bugüne dek 1 çocuğu anasının kucağından almaya çalıştınız onda da başarısız oldunuz. Bu evlatları zehirlemenize müsade yok, Bu anaları gözü yaşlı bırakmanıza izin yok, Alışacaksınız. Milletin verdiği masayı korumaktan aciz Emireri, bizim tek bir başarı ölçütümüz var o da Şanlıurfa Viranşehir’in Evlatlarını yaşatmak. Viranşehir Belediyesi’nin Kayyum döneminde, ihaleleri yaklaşık maliyetin üzerinde verdiğine ilişkin Emireri’nin dolaşıma soktuğu bir haber var. İlgi tuttukları Özel Teftiş Raporunu kamuoyuna sunuyorum. Yalan haberlere ilişkin hukuki süreç başlatılmış olup basın açıklamamızı detaylı bir şekilde kamuoyuna sunacağız.İfadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor