Viranşehir Devlet Hastanesinde Bilgilendirme Toplantısı

Viranşehir Devlet Hastanesinde Bilgilendirme Toplantısı

Şanlıurfa Viranşehir’de Viranşehir Devlet Hastanesi Yönetimi tarafından Hastane Konferans Salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

23 Eylül 2017 - 13:39

Şanlıurfa Viranşehir Devlet Hastanesindeki Bilgilendirme Toplantısına Kaymakam Ömer Çimşit, Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Arslan Çiftçi, Hastane Başhekimi İlhan Erkan, Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Başkanları, Muhtarlar ve Vatandaşlar katıldı.

Bilgilendirme Toplantısı 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı. Hastane Başhekimi Dr İlhan Erkan tarafından Viranşehir Devlet Hastanesinin iş ve işlemleri ile verilen hizmetler hakkında bilgi verdi. Ardından Viranşehir Devlet Hastanesinde verilen hizmetlerin önceki dönemlerle mukayeseli bir sunumu gerçekleştirildi. Bilgilendirme toplantısının ardından Hastane Başhekimi İlhan Erkan katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Programın sonunda Kaymakam Ömer Çimşit ve beraberindeki heyet Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları ve doktorlarının hazırladığı resim sergisi gezildi. Sergilenen tablolardan satışa sunulduğu sergide, edilecek gelirin Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği'ne bağışlanacağını belirtildi.

Emeği geçen başta Hastane Yönetimi olmak üzere herkese teşekkür eden Kaymakam Ömer Çimşit, Viranşehir Devlet Hastanesi'nin tıbbi hizmetler noktasında her geçen gün hizmet kalitesini yükselttiğini belirtti.

Hastane Başhekimi İlhan Erkan bilgilendirme toplantısının sonunda Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastalarının ve resim öğretmenlerinin birlikte hazırladığı 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir'in bir portresini Kaymakam Ömer Çimşit'e hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müdürler Okul Güvenliği Konusunu Konuştu
Müdürler Okul Güvenliği Konusunu Konuştu
Şampiyon Tenisçilerden Turan'a Ziyaret
Şampiyon Tenisçilerden Turan'a Ziyaret