Viranşehir Devlet Hastanesine Misafirhane Yapılıyor

Viranşehir Devlet Hastanesine Misafirhane Yapılıyor

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, hasta yakınlarının yıllardır yaşadıkları sorunu çözerek, 200 Yataklı İlçe Devlet Hastanesi’nde 2 adet Misafirhane yapıyor.

02 Ağustos 2018 - 23:54 - Güncelleme: 05 Ağustos 2018 - 22:30

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, hasta yakınlarının yıllardır yaşadıkları sorunu çözerek, 200 Yataklı Viranşehir Devlet Hastanesi’nde 2 adet Misafirhane yapıyor.

Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından hastanenin acil servisi yanında yapılan biri bay, biri bayan olmak üzere 2 adet misafirhane bitme aşamasına geldi. Hastaneye gelen ve kalacak yeri olmayan yatalak hastalar ile hasta yakınları, Belediyemizin yaptığı misafirhanelerde kalacak.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, sağlığa verdikleri öneme vurgu yaparak, yıllardır hasta yakınlarının yaşadığı sorunu çözmenin sevinci ve mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

Yıllardır hastalarını buraya getiren hasta yakınlarının konaklama konusunda büyük sıkıntılar çektiğine dikkat çeken Çimşit, vatandaşlarımız daha önce koridorlarda veya hastane bahçesinde sabahlıyorlardı. Bu görüntüler de insanın içini sızlatıyordu. Yıllardır konuşulan bu sorun, bitme aşamasına gelen 2 adet misafirhane ile ortadan kalkacak” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Freni Boşalan Tır Pazara Daldı
Freni Boşalan Tır Pazara Daldı