Viranşehir E-Belediye Sistemine geçti

Viranşehir E-Belediye Sistemine geçti

Şanlıurfa Viranşehir İlçesi Kayyum Belediyesi, vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla çağdaş teknoloji gereği “E-Belediye Sistemini” (Elektronik Posta Ödeme Sistemini) hayata geçirdi

14 Eylül 2017 - 10:26 - Güncelleme: 14 Eylül 2017 - 15:27

Şanlıurfa Viranşehir İlçesi Kayyum Belediyesi, vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla çağdaş teknoloji gereği “E-Belediye Sistemini” (Elektronik Posta Ödeme Sistemini) hayata geçirdi.

Yeni kurulan ve hizmete sunulan e-belediye sistemi ile artık Şanlıurfa Viranşehirli vatandaşlar belediye gelmeden  İnternet üzerinden Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme işlemlerini yapabilecek.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Viranşehir Belediyesi Mali Hizmetlerden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı  Arslan Çiftçi, Belediyemizin hizmet kalitesini arttırmak adına böyle bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına “E-Belediye Sistemi”ni hizmete sunduk. vatandaşımızın ayağına gitme adına elimizden gelen her türlü gayreti göstermeye çalışıyoruz. Bunun için teknolojinin her türlü imkanını kullanarak vatandaşlarımızın belediyeye gelmeden  elektronik ortamda hizmet alabilmelerini sağlıyoruz.Ayrıca şehir merkezinde bulunan eski belediye binamızda yakın  zamanda tahsilat noktası oluşturma yönünde çalışma yürütüyoruz.şimdiden hayırlı uğurlu olsun ” dedi.

Viranşehir Belediyesi mükellef olan vatandaşlarımız oturdukları yerden dilerlerse evden, belediye ile ilgili emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan-reklam vergisi gibi ödemelerini tüm bankaların kredi kartlarıyla 7/24 on-line olarak ödeyebilecekler diyen Viranşehir Belediyesi Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ise, “  Bu kapsamda Viranşehir Belediyesi’nin www.viransehir.bel.tr internet adresinde hizmet veren web sitesine giren Belediye mükellefi kişiler; site sayfasının ana menünün alt kısmında Hizmet Rehberi bölümünde bulunan e-belediye hizmetlerine girerek işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Çağın gereksinimlerine göre vatandaşa en iyi, en kaliteli ve en kolay hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bu uygulama ile hizmeti vatandaşın ayağına götürdük. E-belediye ile işlemlerinizi artık kolay, hızlı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Yeni uygulamamız hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da otomobil devrildi
Şanlıurfa’da otomobil devrildi
Yolcu otobüs ile minibüs çarpıştı
Yolcu otobüs ile minibüs çarpıştı