Viranşehir Mahalle Muhtarlarına Destekler Sürüyor

Viranşehir Mahalle Muhtarlarına Destekler Sürüyor

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi tarafından 16 merkez mahalle muhtarına Muhtarlık Ofisi desteğinde bulunacak Her bir muhtarlık ofisinin yaklaşık 35 m2’den oluşup 45 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

24 Mart 2018 - 21:26

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi tarafından vatandaşların kamu hizmetlerinden daha aktif bir şekilde faydalanabilmesi için 16 merkez mahalle muhtarına Muhtarlık Ofisi desteğinde bulunacak.Daha önce mahalle muhtarlarına Çok Fonksiyonlu yazıcı desteği sağlayarak ihtiyaç duyulan eksikliğin giderilmesinde öncülük eden Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi, Mahalle muhtarlarına desteklerini sürdürüyor. İlçe merkezinde bulunan parklarda 16 muhtarlık ofisinin inşası için hazırlık çalışmaları tamamlandı. Kısa süre yapılan ihalenin ardından yer teslimi gerçekleşti. Her bir muhtarlık ofisinin yaklaşık 35 m2’den oluşup 45 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Konu ile ilgili olarak Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan vekilimiz Ömer Çimşit, Viranşehir Belediyesi olarak mahalle muhtarlarına destek vermeye devam ettiklerini belirterek, Destek çalışmaları kapsamında vatandaşlara daha iyi kamu hizmeti sunabilmesi için son olarak muhtarlara Muhtarlık Ofisi desteğinde bulunduklarını söyledi. Toplamda 480 Bin TL maliyetinde olacak olan muhtarlık ofislerinin 45 gün çerisinde bitirilmesinin hedeflendiğini söyleyen Çimşit, Muhtarlık ofislerinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri-Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...