Viranşehir Öğrenci Temsilcisi Çimşit İle Görüştü-Videolu...

Viranşehir Öğrenci Temsilcisi Çimşit İle Görüştü-Videolu Haber

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkan vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit,65 Bin Öğrenciyi temsil eden Viranşehir Öğrenci temsilcisi Dilber Demir ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

07 Ocak 2018 - 23:27

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkan vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Eğitim alanındaki eksikliklerin giderilmesi, talep ve ihtiyaçların karşılanması amacıyla Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi ve aynı zamanda 65 Bin Öğrenciyi temsil eden Viranşehir Öğrenci temsilcisi Dilber Demir ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Şanlıurfa Viranşehir Belediye toplantı salonunda gerçekleşen brifinge Belediye Başkan vekili Ömer Çimşit, Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Gören ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Çoban katıldı.

Toplantıda Başkan vekili Ömer Çimşit ile tanışan Viranşehir Öğrenci temsilcisi Dilber Demir, İlk- Orta ve Liselerde yaptığı araştırmalar sonucu Öğrencilerin yaşadığı sıkıntı ve taleplerini Başkan vekili Ömer Çimşit’e iletti. Yaklaşık 2 yıldır üst üste ilçe öğrencisi temsilcisi seçilen Dilber Demir’in Başkan vekili Çimşit’e ilettiği talepleri Başkan vekili Çimşit not aldı.

“ Sizin önceliğiniz bizim önceliğimizdir ”

Çimşit toplantıda kısa bir açıklama yaparak, Öğrenci temsilcisinin öncelediği konuların kendi öncelikleri olduğunu belirtip, “ Sizin öncelediğiniz konular bizimde önceliğimizdir. Çözebildiğimiz kadar çözmeye çalışacağız. Yapacağımız değerlendirme ve analizin ardından belirlenen ve talep edilen sorunları inşallah en yakın zamanda çözüme kavuşturacağız ” diye konuştu.Yaklaşık 1 saat süren bilgilendirme ve tanışma toplantısının ardından Okul Müdürü Sedat Gören ve Öğrenci temsilcisi Dilber Demir, Başkan vekili Ömer Çimşit’ in eğitime her zaman destek verdiğini ve bu amaçla düzenlenen toplantıda gösterilen ilgi ve alakadan ötürü memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile sık sık görüşüp toplantı halinde olduklarını belirten Gören, Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’in kendilerine her daim destekte bulunduğunu kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Şanlıurfa'da Trambüs Projesi Devam Ediyor
Şanlıurfa'da Trambüs Projesi Devam Ediyor