Viranşehir Toplu Sünnet Şölenine Hazırlanıyor

Viranşehir Toplu Sünnet Şölenine Hazırlanıyor

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında Toplu Sünnet Şöleni hazırlıyor.

07 Ekim 2017 - 16:47

Şanlıurfa Viranşehir Kayyum Belediyemisi tarafından düzenlenecek toplu sünnet programı kapsamında müracaatlar Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezine yapılıyor.

'Vatandaşlarımızın Yanında Olmaya Çalışıyoruz'

Şanlıurfa Viranşehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ömer Çimşit Sünnet Şöleni ile ilgili yaptığı açıklamada ’’ Sizlerin de bildiği gibi belediyeler, vatandaşlarımızın yerel ihtiyaçlarını karşılamak maksatlı kurulmuş yerel yönetim organlarıdır. Hizmet alanları çok geniş olmakla beraber mutlak suretle tabi oldukları anayasa, kanun ve yönetmelik gibi mevzuat hükümleri vardır. Bu Kanun ve Yönetmelikler doğrultusunda Vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. İlçedeki yüzlerce çocuğun erkekliğe ilk adımı attığı bu tür şölenlerin sevincini bütün ilçe halkı ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.  Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde bu tür hizmetlerimiz devam edecektir. Doğumdan ölüme kadar Vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışacağız. Çocuklarımızın mutlu günlerinde yanlarında olmaya çaba göstereceğiz. Bu yavrularımızın, vatana millete hayırlı evlatlar olmalarını temenni ediyorum” diye konuştu.

Ayrıca  Sünnet Şölenine katılacak  olan çocuklara çeşitli hediyeler ile sünnet kıyafeti verilecek olup, Çocukların ve Vatandaşlarımızın eğlenmesi amacıyla Sünnet Şöleni Programında sırasıyla; Lastik Kız,Ateş Show,Akrobasi,Kaşık Oyun Ekibi,Semazen,Balon Dağıtımı,Şişme Oyun Parkları, Pandomim, Magic Show,İlizyon,Yılan Show,Köpük Show,Çember Show,Hulahop gösterileri yapılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükelçi Önen Çalışmalarını Sürdürüyor
Büyükelçi Önen Çalışmalarını Sürdürüyor
Vali Erin Devlet ve Millet Arasında Gönül Köprüleri Kuruyor
Vali Erin Devlet ve Millet Arasında Gönül Köprüleri Kuruyor