Yalçınkaya Kirli Oyunlara Lütfen İtibar Etmeyiniz

Yalçınkaya Kirli Oyunlara Lütfen İtibar Etmeyiniz

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya Sosyal medya üzerinden yapılan kirli oyunlara lütfen itibar etmeyiniz

10 Şubat 2019 - 01:40 - Güncelleme: 11 Şubat 2019 - 16:45

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, Akçakalelilerin güvenine layık olacağını belirterek, herkesin müşterin olmasını, zaferin inananların olacağını söyledi.

“Akçakaleli kardeşlerimin bizlere olan güven ve heyecanını gördükçe, çalışma azmimiz ve gayretimiz daha da artıyor” diyen Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, “Sizler bize inandınız, bizlerde sizi hakettiğiniz yerlere mutlaka taşıyacağız.Birlik ve beraberliğimizi hedef alacak olan her türlü fitne ve iftiralara karşı daha da güçlenerek yolumuzda yürüyoruz. Bütün dostlara selam olsun. Biz inandığımız davada inandığımız insanlarla omuz omuza yürüdük bu yüzden hiç yalnız kalmadık makamlar değil insanlar vardı hep yanımızda çünkü biz makamlardan önce Rıza-i ilahiyi daha sonra halkın gönül rızasını kazanmaktı tek gayemiz rabbim hak yolunda verdiğimiz mücadelede yar ve yardımcımız olsun” dedi.

‘Önce Refik Sonra Tarik’

Seçim Bürosunda da kendisini ziyarete gelenlerle tek tek ilgilenen Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, “Seçim Büromuza gelerek bizleri samimi muhabbetleriyle kucaklayan bütün kardeşlerime sözüm şudur; müsterih olun, zafer inananlarındır.Urfa’dan çıkıp buraya kadar gelip desteklerini dualarını esirgemeyen misafirlerimize de şükranlarımı sunarım. ‘Önce Refik sonra Tarik’ diye buyurmuştur Peygamber Efendimiz” diyerek herkese teşekkür etti.

Kirli Oyunlara Lütfen İtibar Etmeyiniz

AK Başkan adayı Yalçınkaya, sosyal medyada kendilerine yönelik karalama kampanyası başlatılmış olduğunu duyduğunu belirterek, “Değerli dava arkadaşlarım ve saygıdeğer Akçakaleliler. Sosyal medya üzerinden yapılan kirli oyunlara lütfen itibar etmeyiniz. Karanlık ellerin, kardeşliğimizi bozmasına asla izin vermeyelim” diyerek birlik beraberlik içerisinde her zaman doğruluktan ayrılmayacaklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu