Yalçınkaya Tecrübesini Konuşturuyor

Yalçınkaya Tecrübesini Konuşturuyor

AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya Milletvekili döneminde kazandığı tecrübesini konuşturuyor.

04 Şubat 2019 - 15:13

AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, Milletvekili döneminde kazandığı tecrübesini konuşturarak, Akçakale’de gönül belediyeciğini ilçenin her köşesine ulaştıracaklarını söyledi.

Akçakale'yi hep birlikte yöneteceğiz

Aday tanıtım toplantısının Şanlıurfa'nın şanına yakışır şekilde gerçekleştiğini hatırlatan AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, toplantıya katılan tüm Akçakalelilere de teşekkür ederek, “Gönül belediyeciliğini Akçakale'nin doğusundan batısına, merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan her kesime ulaştırarak, hizmet etmeye geliyoruz. Bizler, Akçakale'mize hizmet etmek için yola çıktık. Gönül belediyeciliğini, Akçakale'mizin doğusundan batısına, merkezinden kırsalına tüm kesimlerine taşıyacağız. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Akçakale'yi hep birlikte yöneteceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi; ‘Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız.’ Görevimizin bilincindeyiz elhamdülillah” diye konuştu.

İnşaallah kısa sürede sorunlar kökünden halledilir

Seçim çalışmalarını Akçakale'de devam ettiren Akçakale AK Başkan adayı Yalçınkaya, seçim Bürosu açtıklarını ve sevenlerini, partili, partisiz herkesi beklediklerini ve desteklerini esirgememelerini istediklerini belirterek açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“Bilindiği gibi sadece Akçakale ilçemizin değil Şanlıurfa genelinin öncelikli sorunlarının başında elektrik kesintileri ve haksız / kabarık faturalar gelmektedir. Onun için zaman gerek kendileri ve gerekse Milletvekillerimizle giderek Dicle EPSAŞ Yönetim Kurulu üyeleriyle yaptığımız toplantıda; Şanlıurfa'mızda elektrik kesintilerinin son bulması, altyapı eksikliğinin giderilmesi, faturalardaki ek ödemeler konusu, 186 Çağrı Merkezinin etkin kullanımı ve tarla sulamada kullanılan elektrik sorunlarının bir an evvel giderilmesini dile getirdik. Konuyu Ankara’da Enerji Bakanımıza da ilettik ve takipçisi olacağımızı belirttik. İnşaallah kısa sürede sorunlar kökünden halledilir.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor