Yanmaz, Deniz Bitti Gemi Karaya Oturdu

Yanmaz, Deniz Bitti Gemi Karaya Oturdu

Saadet partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Niyazi Yanmaz Basın Mensuplarına Açıklamalarda bulundu.Yanmaz Urfa’nın ana muhalefet partisi Saadet Partisidir Dedi

28 Eylül 2017 - 20:14

Saadet partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Niyazi Yanmaz Basın Mensuplarına Açıklamalarda bulundu, Yanmaz, MTV Zammı, Urfa SODES ilgili tartışmalar, Esad ve Barzani ilgili açıklamalar yaptıktan sonra Urfa’nın ana muhalefet partisi Saadet Partisidir Dedi.

24 Eylül pazar günü Genel Başkanımız Sayın Temel KARAMOLLAOĞLU beyin katılımları ile Şanlıurfa Saadet partisi 5.il kongremizi icra ettik. Ben buradan bütün hemşehrilerimize, kongremize teşrif eden, çiçek gönderen, telefon ile ve sosyal medya aracılığıyla tebrik eden herkesi Şanlıurfa saadet partisi il teşkilatı adına çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar.

Pazar günü herkes muhteşem bir kongreye şahit oldu. Doluluk, heyecan, coşku ve özellikle genel başkanımızın konuşmaları umuyoruz ki akıllardan uzun süre silinmeyecektir. Bütün hemşerilerimiz şunu unutmasın ki saadet partisi Urfa’nın ana muhalefet partisi olarak şehrimizin bütün dertlerini haftalık basın toplantılarında dile getirecektir.

Ta ki önümüzdeki genel ve mahalli seçimlere kadar.

Allah'ın izniyle yerel ve merkezi hükümeti almaya azimli ve kararlıyız. Sonra da icraatlarımızla kendimizi anlatmaya başlayacağız. Şanlıurfa tekrar milli görüşün kalesi olacaktır.

 Saadet partisi Şahlanışının Şanlıurfa’dan bütün Türkiye’ye yayılacağını hep söylemiştik kongremiz bunun bir işaret fişeği oldu.

Yerel basında bugünlerde Handan Karataş hanımefendinin ismi üzerinden SODES’le ilgili konular üzerinden tartışmalar yapılmakta bu konuda AKP il başkanlığından, sorumlu belediyeden ve sayın valimizden kamuoyundan bir açıklama bekliyoruz.

Maliye bakanı Naci AĞBAL Motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) 2018’de zamlanacağının %40 gelir vergisi ve kurumlar vergilerinin de büyük miktarlarda zamlanacağını ve artacağını belirtmiştir. Ve bizde diyoruz ki faizci kapitalist sistemin abdestlisi ve namazlısı olmaz.

DENİZ BİTTİ GEMİ KARAYA OTURDU, MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR.

Değerli basın mensupları; Irak ve Suriye Siyonist ve emperyalistler tarafından kan gölü haline ve harabeye döndürüldü. malasef biz dış politikamızda duygusal ve platonik olarak davranıyoruz. Ya çok seviyoruz veya çok nefret ediyoruz.

Hâlbuki olması gereken diplomatik bir dil kullanmaktır. Dün bize birileri tarafından sevdirilen Esad ve Barzani bugün yine o insanlar tarafından nefret ettiriliyor. Bu tablo istikrarlı bir politika değil bilakis; zıkzaklı, pusulasız ve istikrarsız bir dış politikadır. Hem ülke içinde hem bu coğrafyada kendi meselelerimizi emperyalizm ve Siyonizmin şer emellerine alet olmadan kendimiz çözmeliyiz.

Dünyada, bölgede ve Türkiye’de Kürt halkı vardır. Bu gerçeği kimse yok sayamaz ve inkâr edilemez. Biz Türk, Kürt, Arap hepimiz kardeşiz egemen güçler biz kardeşleri  birbirine kırdırmak istiyor. Biz kardeşler olarak bu sinsi ve şeytani oyunlara alet olmamalıyız. Çünkü bizim inancımıza göre '' Bütün Müminler Kardeştir.''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bingöl Dr. Yalçın'ın Darp Edilmesini Kınadı
Bingöl Dr. Yalçın'ın Darp Edilmesini Kınadı
Doktora Şiddeti Engellemek İçin Tüm Çabayı Göstereceğiz
Doktora Şiddeti Engellemek İçin Tüm Çabayı Göstereceğiz