Yavuz, Erken Seçim Kararını Yerinde Buluyoruz

Yavuz, Erken Seçim Kararını Yerinde Buluyoruz

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz,İç ve dış tehditlere karşı alınan erken seçim kararını yerinde buluyoruz.Dedi.

19 Nisan 2018 - 13:54

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, "İç ve dış tehditlere karşı, ülkemizin bekası ve milletimizin güvenliği için yoğun çaba sarf edilen bu dönemde, alınan erken seçim kararını yerinde buluyoruz" dedi.

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacağını açıklamasının ardından değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yavuz, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasıyla ülkemiz 24 Haziran 2018 Pazar günü sandık başına gidecek. Alınan bu karar ülkemize, milletimize ve demokrasimize hayırlar getirsin. İç ve dış tehditlere karşı, ülkemizin bekası ve milletimizin güvenliği için yoğun çaba sarf edilen bu dönemde, alınan erken seçim kararını yerinde buluyoruz. 16 Nisan'da milletimizin büyük bir teveccühü ile Başkanlık Sistemi'ne geçiş için verdiği Evet oyları bu dönemde daha da önemli olmuş ve neden bu sisteme geçilmesi noktasındaki sorulara da kendiliğinden cevap vermiştir. Alınan kararı önemsiyor ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu bir bayrak ve hizmet yarışı. İnanıyorum ki; bu süreç hem ülkemizi hem de demokrasimizi daha da güçlendirecek ve daha güçlü bir Türkiye ortaya çıkaracaktır" ifadelerini kullandı.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x