Yeni Bulvarların Alt Yapısı Tamamlanıyor-Videolu Haber

Yeni Bulvarların Alt Yapısı Tamamlanıyor-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Karaköprü İlçesinde başlayan yeni bulvar ve yol çalışmaları öncesinde Bulvarların Alt Yapısını tamamlıyor.

27 Mart 2018 - 14:23

Şanlıurfa'nın alt yapısına yönelik kalıcı hizmetler üretmek için planlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, alt yapı hat döşemeleri ile projelendirme çalışmalarına devam ediyor.Şehrin gelişiminde alt yapının önemli olduğu bilincinde olan ve sürekli sahada hizmetlerini uygulayan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, şehrin geleceği için alt yapıda büyük yatırımlara imza atarak her geçen gün kentin alt yapı eksikliklerini gideriyor bu doğrultuda yeni yol çalışması yapılan alanlarda alt yapı hat döşeme çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Şanlıurfa’nın tümünde geleceği esas alarak alt yapıya yatırım yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Karaköprü İlçesinde başlayan yeni bulvar ve yol çalışmaları öncesinde kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj hat döşeme faaliyetlerine devam ediyor. Şanlıurfa'nın her köşesine eşit bir şekilde hizmet eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü altyapı çalışmalarını planlı ve kalıcı olarak gerçekleştiriyor.

TÜM BİRİMLERLE KOORDİNELİ ÇALIŞILIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan yeni bulvarlardan biri olan Çardaklıkaya bulvarı için alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren ve tüm birimlerle koordineli çalışan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, yaklaşık 3 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj hat döşeme çalışması hedefleniyor. ŞUSKİ Genel Müdürlüğü bünyesindeki teknik ekipler tarafından projelerler titizlikle sürdürülüyor.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raftingde korku dolu anlar
Raftingde korku dolu anlar
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı