Yeni KHK İle Şanlıurfa’da ihraç edilen isimler
Reklam

Yeni KHK İle Şanlıurfa’da ihraç edilen isimler

Ohal kapsamında 692 sayılı yeni bir kanun hükmünde kararname yayımlandı. Kararnameyle Şanlıurfa’da çok sayıda kamu görevlisi ihraç ve iade edildi.

15 Temmuz 2017 - 00:04

Ohal kapsamında 692 sayılı yeni bir kanun hükmünde kararname yayımlandı. Kararnameyle Şanlıurfa’da çok sayıda kamu görevlisi ihraç ve iade edildi.

Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 692 sayılı kanun hükmünde kararname, resmi gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

ŞANLIURFA’DA GÖREVDEN İHRAÇ EDİLEN İSİMLER:

 

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ BAŞKANLIĞI

Halime Gezgin – VHKİ

Nurgül Aslan – Santral Memuru

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

Songül Özgültekin – Kuran Kursu Öğreticisi

ADALET BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLAR

Halil İbrahim Yıldırım – Şanlıurfa 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

İdris Bayşu – Siverek T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Serdar Paç - Şanlıurfa 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Medet Geyik - Siverek T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Esra Aksoy – Akçakale Açık Ceza İnfaz Kurumu

Mehmet Biz – Şanlıurfa Açık Ceza İnfaz Kurumu

Vedat Öğüt – Şanlıurfa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Mehmet Işıkgün – Siverek T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Emel Atsız - Şanlıurfa 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

Sadet Deniz – Şanlıurfa Denetimli Serbestlik Müdürlüğü

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Ali Özçınar – Tapu Müdürü – Halfeti

TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİŞİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Abdulkadir Baştuğ – Uzman Teknisyen – Şanlıurfa / Merkez

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Ferdi Erdem Atalayın – J.Asb.Çvş. – Şanlıurfa J.K.Lığı

Yunus Emre Gökçe – J.Asb.Üçvş.Kom. - Şanlıurfa J.K.Lığı

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MAHALLİ İDARELER PERSONELİ

Ahmet Vural – Suruç Belediyesi

Ali Yavuz – Suruç Belediyesi

Aliye Hansu – Suruç Belediyesi

Arif Şahin – Suruç Belediyesi

Cihan Yılmaztekin – Suruç Belediyesi

Faruk Tatlı – Suruç Belediyesi

İlhan Kızmaz – Suruç Belediyesi

İrfan Beytekin – Suruç Belediyesi

İzzet Yılmaz – Suruç Belediyesi

Mehmet Yavuz – Suruç Belediyesi

Mehmet Çelik – Suruç Belediyesi

Osman Kaya – Suruç Belediyesi

Ömer Binici – Suruç Belediyesi

Yüksel Tekinalp – Suruç Belediyesi

Abdullah Karsak – Suruç Belediyesi

Abdullah Demir – Suruç Belediyesi

Abdullah Eraslan – Suruç Belediyesi

Ahmet Çavlı – Suruç Belediyesi

Arif Ayçiçek – Suruç Belediyesi

Bekir Koşti – Suruç Belediyesi

Edhem Şeker – Suruç Belediyesi

Hüseyin Karataş – Suruç Belediyesi

İbrahim Halil Ketme – Suruç Belediyesi

İsmet Coşkun – Suruç Belediyesi

Mehmet Karadeniz – Suruç Belediyesi

Mehmet Şakır – Suruç Belediyesi

Mustafa Coşkun – Suruç Belediyesi

Mustafa Matyar – Suruç Belediyesi

Nuri Akyol – Suruç Belediyesi

Salih Özdemir – Suruç Belediyesi

Salih Güçlü – Suruç Belediyesi

Sıtkı Şahin – Suruç Belediyesi

Yahya Karayılan – Suruç Belediyesi

Kutbettin Kılıvan – Şalıurfa Büyükşehir Belediyesi

Nevzat Kılıvan – Şuski Genel Müdürlüğü

Nahsan Dağtekin – Ceylanpınar Belediyesi

Hamdullah Dayan – Ceylanpınar Belediyesi

Ferit Turğay – Ceylanpınar Belediyesi

Murat Ası – Ceylanpınar Belediyesi

Mehmet Emin Altunay – Ceylanpınar Belediyesi

Mehmet Yıldız – Ceylanpınar Belediyesi

Mehmet Demir – Eyyübiye Belediyesi

İzet Aran – Eyyübiye Belediyesi

Musa Tuncay – Eyyübiye Belediyesi

Murat Atilla – Ceylanpınar Belediyesi

Özgür Atay – Ceylanpınar Belediyesi

Servet Ekin – Ceylanpınar Belediyesi

Hüseyin Arslan – Ceylanpınar Belediyesi

Mehmet Arıktekin – Ceylanpınar Belediyesi

Emin Şahin – Ceylanpınar Belediyesi

Suna Batğı Kahraman – Ceylanpınar Belediyesi

Abdurrahim Ergül – Ceylanpınar Belediyesi

A.Rıza Güven – Ceylanpınar Belediyesi

Mehmet Beken – Ceylanpınar Belediyesi

Mehmet Aslan – Birecik Belediyesi

Mikayil Taş – Birecik Belediyesi

Abdullah Şamlioğlu – Eyyübiye Belediyesi

Muzaffer Yılancı – Eyyübiye Belediyesi

Amine Fedai Akbaş – Haliliye Belediyesi

Abdulkadir Babacan – Hilvan Belediyesi

Mehmet Şükrü Tazefidan – Siverek Belediyesi

Mesut Kaya – Siverek Belediyesi

İhsan Tunç – Suruç Belediyesi

Nebi Şahin – Suruç Belediyesi

Mustafa Yaşar – Suruç Belediyesi

Mehmet Emin Sakar – Halfeti Belediyesi

Nazlı Nevroz Dağtekin – Bozova Belediyesi

Ferhat Kandar – Bozova Belediyesi

Mehmet Muhsin Ceylan – Bozova Belediyesi

Abdullah Yıldız – Bozova Belediyesi

Utman Demir – Bozova Belediyesi

Mehmet Çetin – Bozova Belediyesi

Şabah Karadağ – Bozova Belediyesi

Kadir Kaya – Bozova Belediyesi

Müslüm Demir – Viranşehir Belediyesi

Şeyhmus Çakırtaş – Viranşehir Belediyesi

Ayhan Sürücü – Viranşehir Belediyesi

Hakkı Bozkurt – Viranşehir Belediyesi

Mustafa Milli – Viranşehir Belediyesi

Mustafa Erkan – Viranşehir Belediyesi

Mehmet Nuri Olcan – Viranşehir Belediyesi

Mustafa Vefa – Viranşehir Belediyesi

Şefik Kanar – Viranşehir Belediyesi

İdris Ata – Viranşehir Belediyesi

Zülfikar Çalman – Viranşehir Belediyesi

Şehmus Dodukanlıoğlu – Viranşehir Belediyesi

Hikmet Burun – Viranşehir Belediyesi

Emine Gül Göçmengit – Viranşehir Belediyesi

Cuma Silgir – Viranşehir Belediyesi

Aynur Özalhaskalul – Viranşehir Belediyesi

Zeki Burun – Viranşehir Belediyesi

Ahmet Özgezer – Viranşehir Belediyesi

İzzet Yol – Viranşehir Belediyesi

Erdal Aktay – Viranşehir Belediyesi

Mehmet Kılıçaslan – Viranşehir Belediyesi

Mahmur Kevci – Viranşehir Belediyesi

Erdem Arjen Arda – Viranşehir Belediyesi

Suar Uzun – Viranşehir Belediyesi

Murat Sarıoğlu – Viranşehir Belediyesi

Şiar Kayhan – Viranşehir Belediyesi

Rihan Kayhan – Viranşehir Belediyesi

Süleyman Çelik – Viranşehir Belediyesi

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Mustafa Dalğıç – Öğretmen – Birecik

Yonca Sugartin – Hizmetli – Siverek

SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI VE İLGİLİ KURUMLAR

Mehmet Sinan Satan – Tabip – Akçakale

Sabır Şahan – Hemşire – Birecik

İbrahim Akgül – Sağlık Teknikeri – Ceylanpınar

Nazlı Daş – Ebe - Eyyübiye

Tuba Salar – Ebe - Eyyübiye

Tülin Yurday – Ebe - Eyyübiye

Fadıl Gökhan – Tabip – Haliliye

Osman Kadir Güler – Uzman Tabip – Karaköprü

Ahmet Aksoman – Tabip - Siverek

Bahadır Yıldız  - Uzman Tabip - Siverek

Mehmet Ahukuş – Uzman Tabip - Siverek

Yeşim Yıldırım – Uzman Tabip - Siverek

Hüzeyin Muhammed Atalay – Tabip – Suruç

Bilal Kızılelma – Sağlık Teknikeri – Viranşehir

Sümeyra Aslan – Tabip – Viranşehir

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor, Karagümrük’e Hazırlanıyor
Şanlıurfaspor, Karagümrük’e Hazırlanıyor
Vali Erin Urfa'nın Tarihi mahalleleri inceledi-Videolu Haber
Vali Erin Urfa'nın Tarihi mahalleleri inceledi-Videolu Haber