Yerli Turistler Şanlıurfa İle İlgili Görüşlerini Belirtti

Yerli Turistler Şanlıurfa İle İlgili Görüşlerini Belirtti

İstanbul’dan gelen Urfa'ya Gelen Yerli Turistler İbrahim Enes Küllü ve Yahya Geyik Şanlıurfa ile ilgili Görüşlerini belirtti

02 Ocak 2019 - 19:48

Urfa’ya gelen turistlere Şanlıurfa 63 COM mikrofonlarına Şanlıurfa ile ilgili görüşlerini belittiler İstanbul’dan gelen İbrahim Enes Küllü ve Yahya Geyik Şanlıurfa’ya geliş nedenleri ile ilgili şunları söylediler.

İbrahim Enes Küllü, İstanbul’dan geliyorum. Ailece ziyaret etmeye geldik. Şanlıurfa’ya ilk defa geliyorum. Şanlıurfa’da mükemmel bir atmosfer var. Bugün geldik.Özelikle Balıklıgöl'de çok güzel manevi atmosfer var özellikle bu bölgede kale tarafında İbrahim. A.S. makamında oralarda mükemmel bir atmosfer var.buraya gelirken bile yolda otobüste bir teyzemiz evine davet etti kalacak yeriniz yoksa dedi. Mükemmel bir misafirlik var Şanlıurfa’da öğlen meşhur çiğer kebabı yedik. 1 saattir bu bölgelere geldik.Göbeklitepe’ye kısmet olursa gideceğiz Urfa’da gezmemiz gereken yerler var nasip olursa gitmeyi düşünüyoruz.2018 yılı karışık bir yıl oldu. İyisi ile  kötüsü ile geçirdik. Yani değişiklik bir atmosfer oldu. Güzeldi. 2019 yılında şöyle bir beklentimiz var bizim istediğimiz şey Ülkemiz içindir. Her şeyi talep ederiz. İnşallah olur. Talebimiz vatanımızın milletimizin iyi yere gelmesidir.

Yahya Geyik ise kızım Harran’a öğretmen olarak atandı O nedenle Şanlıurfa’ya geldik Şanlıurfa mükemmel peygamberler şehri. Gerçekten gezilmesi e görülmesi gereken yerler daha önceleri de 4-5 sefer gelmiştim. Kızımın atanması ve ben asker emeklisiyim.2018 yılı iyi geçti. Allah yüce rabbim gelir yüzlü  tatlı dilli 2019 yılının daha güzel geçmesi ,şehitlerimizin olmayacağı güzel bir sene olmasını diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu