Yeşilay Şanlıurfa Şubesinden Asker Gecesi

Yeşilay Şanlıurfa Şubesinden Asker Gecesi

Yeşilay Şanlıurfa şubesi gençlik komisyonu üyesi İsmail Akdemir'in vatani görevini yapması için askere gidecek olmasından dolayı asker gecesi düzenledi.

15 Nisan 2019 - 13:39 - Güncelleme: 15 Nisan 2019 - 13:41

Yeşilay Şanlıurfa şubesinden asker gecesi şube gençlik komisyonu üyesi İsmail Akdemir'in vatani görevini yapması için askere gidecek olmasından dolayı şube başkanı Muharrem Çelik şube binasında asker gecesi düzenledi.

Geceye şube başkanı Muharrem Çelik yönetim kurulu üyeleri komisyon başkanları ve üyeleri ses sanatçısı Bestekar Cemil Sezgin, ressam Ayaz Ekici ve ses sanatçısı Hakkı Dolap katıldı. Müzik ve çiğ köfte ortamında askere gidecek olan İsmail arkadaşlarıyla halay çekti. Programla ilgili açıklama yapan şube başkanı Muharrem Çelik gençleri çok önemsediklerini gençler için bu tür aktiviteleri ileride proje haline getirerek hayata geçireceklerini söyledi.

Kendisi için gece düzenlenen İsmail Akdemir çok duygulandım çok memnun olduğunu ve bu geceyi unutmayacağını söyleyerek şube başkanı ve üyelerine teşekkür etti.(Şanlıurfa 63 Urfa Haber Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme