Yeşilay TBM Uygulayıcı Eğitimi Verdi

Yeşilay TBM Uygulayıcı Eğitimi Verdi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge birimi Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle TBM uygulayıcı eğitimi verildi.

23 Kasım 2018 - 11:25 - Güncelleme: 23 Kasım 2018 - 23:18

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge birimi Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle TBM uygulayıcı eğitimi verildi.

Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çalışanlarına verilen eğitime İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Mustafa Altıngöz ile Yeşilay şanlıurfa şube başkanı Arge birim üyesi Muharrem Çelik açılış törenine katıldılar.

 Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer; bu eğitimin önemini eğitimin çocuklara yayılması ve bu eğitimin amacı doğrultusunda yapılmasının sonunda bağımlılıklarla mücadele konusunda toplum olarak bilinçleneceğini söyleyerek eğitime katkı yapan kendi personellerine Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik’ e teşekkür etti.

Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Mustafa Altınözüde bu eğitimin kurum personelleri için önemini anlatarak Milli Eğitim'e ve Yeşilay’a içtenlikle teşekkür ederek personelimizin bu eğitimi aldıktan sonra sahada uygulayacaklarını belirtti.

Yeşilay şube başkanı sunumuna geçildi. Çelik yaptığı sunumda Yeşilay’ın tarihçesine kuruluş amacına çalışma alanlarini amaçlarına Yeşilay'ın faaliyetleri ve ulusal,  uluslararası, yerel çalışmalarını anlattı,

İşbirliklerinden dolayı da İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ve Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Müdürlüğün’e teşekkür etti.

33 personelin katıldığı eğitimler Yeşilay TBM Formatörleri Reşat Gülşen, Bozan Doğan, TBM uygulayıcısı Fatma Şeniz Ateş, Şevreş Yazar verdiler. Milli Eğitim STEM merkezinde verilen eğitim sonrasında kapanış konuşmasını yapan Yeşilay şube başkanı Muharrem Çelik desteklerinden dolayı başta Sayın valimiz Abdullah Erin ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici’ye teşekkür etti ve katılımcılara sertifika belgesi ile Yeşilay ürünleri takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x