Yeşilaydan Ormana Çıkartma

Yeşilaydan Ormana Çıkartma

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından Atatürk Ormanı'na macera yürüyüşü gerçekleştirildi.

23 Ekim 2018 - 09:16

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından macera yürüyüşü gerçekleştirildi. İl merkezinden Atatürk Ormanı'na yapılan yürüyüşe gençlik Komisyon Başkanı Sadık Çiftçi, Şube Başkanı Muharrem Çelik ve Gençlik Komisyonu üyeleri katıldı.

Yürüyüş esnasında değişik oyunlar oynandı ve doğal ortamda nasıl yemek yapılır, uygulamalı olarak öğrenildi. Gençlik Komisyon Başkanı Sadık Çiftçi, Şube Başkanı Muharrem Çelik’e komisyon üyelerine bu pazar gününü kendilerine ayırdıklarından dolayı teşekkür etti. Çiftçi, bu tür etkinliklerin daha da geniş kitlelerle yapacaklarını ve geleneksel hale getireceklerini vurguladı. Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik de macera yürüyüşünün kendileri için çok anlamlı olduğunu vurguladı. Çelik,  Yeşilay Temsilciliği ve Şube Başkanlığından önce İzci Kurulu Başkanı olduğunu, geçmişte sık sık ormanlarda değişik kamplara katıldığını ve bu ortamlarda da Türkiye genelinde binlerce arkadaşının olduğunu söyledi. İzcilik Kamplarının hayatına çok önemli katkılar yaptığınında altını çizdi.

Bu macera yürüyüşü ve günü birlik kampın hatıralarını canlandırdığını söyleyip, emeği geçen herkese teşekkür etti. Gençlik Komisyonu üyeleri de çok farklı ve heyecanlı bir gün geçirdikleri için mutlu olduklarını vurguladılar.

Bu haber 455 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaköprü'de Alt Yapı Seçmeleri Gerçekleşti
Karaköprü'de Alt Yapı Seçmeleri Gerçekleşti
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü